Кубок України з карате серед людей з вадами слуху

Дата публікації 03.06.2016

У Києві відбувся Кубок України з карате серед спортсменів  з вадами слуху

21 травня у Києві в рамках міжнародного турніру «KyivOpen» у приміщенні спортивного клубу «Чемпіон» відбувся Кубок України з  карате серед спортсменів  з вадами слуху. Організаторами змагань стали Українська Федерація Карате, Спортивна Федерація  Глухих України, Український центр з фізичної культури  і  спорту  інвалідів  "Інваспорт" у партнерстві з  ВБО «ВО «Крила».

У турнірі взяли участь 35 спортсменів із шести областей України: Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Житомирської та Полтавської.

Перше місце в категорії «ката» серед жінок здобула Катерина Масло, в категорії «куміте» - Віта Гаврилова та Інна Мажара. У чоловіків переможцем в категорії «ката» став Олександр Тритяк, а в категорії «куміте» - Олександр Першаєв, Володимир Махно та Олександр Махно. Серед дітей (вік 8-12 років) чемпіонство в обох категоріях виборола Інесса Придчина. За підсумками змагань переможці отримали право виступити на Чемпіонаті світу в Туреччині, у м.Самсун.

«Ми пишаємося усіма нашими спорстменами, як маленькими так і дорослими, які вкорте довели свою майстерність у даному виді спорту. З кожними роком ми бачимо, як набирає обертів рівень їх підготовки, з яким завзяттям та бажанням вони  намагаються здобути перемоги. Цього разу я хочу відмітити юну спортсменку Софію Ткаченко, вихованку Центру соціальної реабілітації дітей і молоді з обмеженими можливостями Дарницького району Києва. Вона вперше взяла участь  у турнірі такого рівня, проте у свої 14 років достойно проявила себе на одному татамі із титулованими майстрами дефлімпійського спорту. Переконана, що своєю цілеспрямованістю та волею до перемоги Софія обов’язково досягне успіху, можливо не тепер, однак у майбутньому  - обов’язково», - поділилася своїми враженнями Голова Правління ВБО «ВО «Крила», Голова Комітету спорту інвалідів  УФК Ярослава Токар.

Наступний чемпіонат України з карате серед спортсменів з вадами слуху відбудеться  цього року в Дніпропетровську.

Спортивный результат

21 мая 2016г. в г. Киеве в спортивном клубе "Чемпион" проходил Кубок Украины с карате среди спортсменов с нарушением слуха, в котором принимали такие регионы: Донецкая обл., Харьковская обл., Днепропетровская обл., Киевская обл., Житомирская обл., Полтавская обл. Всего приняло участие 35 спортсменов. Этот Кубок являлся отборочным для участия спортсменов чемпионате Мира в Турции, г.Самсун. 1-е командное место заняли участники с г. Полтавы, 2-е - Донецкая обл., 3 ье- Днепропетровская обл.