Спортивно-реабілітаційні збори

Дата публікації 01.07.2015

З 16-го по 28-ме червня в реабілітаційно-спортивному центрі в с.Яворів (Львівська обл.) пройшли збори для людей з інвалідністю. Учасниками стали понад 40 спортсменів різних нозологій, з 10 областей України – Полтавська, Кіровоградська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Київ, Харківська, Житомирська, Львівська та Сумська. Тренерський склад зборів складався з 22 тренерів. Валерій Сушкевич (президент Національного комітету спорту інвалідів Украіни) також відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр і високо оцінив організаційну та спортивну складові заходу.

P.S. В той день, коли українські каратисти разом із іншими нашими спортсменами брали участь в церемонії відкриття Перших Європейських ігор в Баку, Правління Міжнародного Паралімпійського Комітету (МПК) 12 червня ухвалило рішення про визнання карате спортивною дисципліною паралімпійської сім’ї  – 30-ї за рахунком.

Офіційне визнання карате паралімпійським спортом з наступним включенням до програми Паралімпійських ігор відбудеться на черговій сесії МПК, що пройде в Мехіко 14-15 листопада 2015 року.