Карате для людей з інвалідністю

Українські паракаратисти в Лінці: стабільність та сюрприз

Український гімн на чемпіонаті світу 2016 року з карате пролунав у комплексі TipsArena Linz єдиний раз: в останній день, коли проходили фінали в змаганнях паракаратистів. У фінальному двобої в категорії «ката на візках, жінки» зустрічались дві українки – Уляна Пчолкіна з Києва та Каріна Айрапетян зі Львова. Золото Каріни Айрапетян та срібло Уляни Пчолкіної дозволили збірній України посісти друге місце в командному заліку серед паракаратистів, поступившись лише команді Німеччини.

Чемпіонат України серед спортсменів з особливими потребами

5 листопада в м. Дніпро пройшов Чемпіонат України серед спортсменів з вадами слуху. Також, в рамках чемпіонату відбулися змагання серед атлетів з ураженням опорно-рухового апарату.

Золото та срібло на Чемпіонату світу з паракарате

Каріна Айрапетян та Уляна Пчолкіна стали фіналістками Чемпіонату світу з паракарате в австрійському Лінці

Кубок України з карате серед людей з вадами слуху

21 травня у Києві в рамках міжнародного турніру «KyivOpen» у приміщенні спортивного клубу «Чемпіон» відбувся Кубок України з карате серед спортсменів з вадами слуху. Організаторами змагань стали Українська Федерація Карате, Спортивна Федерація Глухих України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" у партнерстві з ВБО «ВО «Крила».

Діти з синдромом Дауна

Наталья Мілько (клуб "School Sport", м.Київ)та її робота з дітьми з інвалідністю в сюжеті на Громадському ТБ

Спортсмени з інвалідністю на турнірі в Іспанії

21 листопада троє спортсменів прийняли участь у Міжнародному турнірі з бойових мистецтв Іккайдо (м.Сан-Себастьян, Іспанія)

Чемпіонат Європи серед глухих (м.Єреван, Вірменія)

Трімф україської команди на чемпіонаті Європи серед людей з вадами слуху (м.Єреван, Вірменія)

15-th Croatia Open

Черговий тріумф українських спортсменів з особливими потребами на міжнародній арені. Цього разу в хорватській Рієці, на міжнародному турнірі 15-th Croatia Open, Олена Молоданова виборола золото в категорії "ката на інвалідних візках"

Карате - паралімпійський спорт

14-15 листопала в Мехіко відбудеться офіційне визання карате паралімпійським спортом