Юні українські каратисти стали переможцями першого етапу дебютної Молодіжної Ліги

Дата публікації 05.06.2018  | Comments (0)

26-27 травня в Софії (Болгарія) пройшов перший етап нового турніру Всесвітньої федерації карате (WKF) – Молодіжної Ліги (The Karate 1 Youth League). В змаганнях взяли участь 1816 спортсменів з 73 країн світу.

Блискуче виступили на цьому великому турнірі юні українські каратисти. Збірна України посіла перше місце в загальному заліку, здобувши 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Україна випередила Росію (2,7,5 відповідно), в також Японію (2,2,3), Іспанію (2,2,2) та всіх інших світових грандів.

Змагання проходили в трьох вікових категоріях – серед кадетів (14-15 років), юніорів (16-17 років) та U14 (12-13 років).

Всі нагороди Україні принесли бійці наймолодшої вікової категорії – до 14 років в куміте.

Золото виграли Микита Григоращенко (U14, -45), Володимир Боєв (U14, -55), Арсеній Шевель (U14, 55+).

Срібним призером став Даніель Симоненко (U14, -40).

Бронзові медалі здобули Давид Яновський (U14, -50), Стефан Маяк (U14, -55) та Микола Лебедєв (U14, 55+) – бронза.

Григоращенко, Боєв, Шевель та Симоненко є спортсменами клубу «Чемпіон» (Київ) та вихованцями тренерів Максима Невмержицького і Дениса Морозова.

Яновський та Маяк – одесити. Давида тренує Денис Криловський (клуб «Легіон»), Стефана – Володимир Зарецький (клуб «Royal Team»).

Лебедєв представляє Дніпро – клуб «Іппон» (тренер – Андрій Зима).

Українська федерація карате та вся українська родина карате щиро вітають юних спортсменів та їх тренерів з видатним успіхом.

Також треба зазначити, що в активі українських каратистів в Софії було 4 п’ятих місця, 1 сьоме та 3 дев’ятих. Що для такого рівня конкуренції є дуже добрим результатом.

«Рівень українського карате з кожним роком зростає, і ця важка перемога на очах усього світу карате показала, що тренери та спортсмени Української федерації карате на вірному шляху!», – написав на своїй сторінці у Фейсбуку президент СК «Чемпион», віце-президент УФК Максим Невмержицький.

The Karate 1 Youth League – нові змагання, започатковані WKF цього року з метою заохочення та прогресу юних спортсменів. Це серія турнірів за форматом Премєр-ліги та Серії А.

У календарі 2018 року загалом чотири етапи. Крім Софії це Умаг (Хорватія, 6-8 липня), Канкун (Мексика, 26-28 жовтня) та Венеція (Італія,14-16 грудня).

Джерело: Прес-служба УФК