Katana Cup 2018: порядок та гостинність

Дата публікації 18.04.2018  | Comments (0)

 

14-15 квітня в Чорноморську пройшов III Міжнародний турнір з карате Katana Cup 2018. Це один з чотирьох турнірів української Прем'єр-ліги, які проходять під егідою Української федерації карате.

Представницький турнір, який ось уже 11 років організовує клуб «Катана», очолюваний віце-президентом УФК Олександром Тонкошкуром, в цьому році зібрав 700 спортсменів, які представляли 45 клубів з трьох країн – України, Ізраїлю та Молдови.

На церемонії відкриття у Палаці спорту «Юність» гостей привітав віце-мер Чорноморська Юрій Крук, який від імені мера міста Валерія Хмельнюка вручив всім представникам команд пам'ятні сувеніри.

За результатами змагань перше місце і головний приз «Меч Катана» дістався СК «Чемпіон» (Київ) – 9 золотих медалей, 7 срібних, 11 бронзових. Спортсмени клубу «Катана» (Чорноморськ) фактично самостійно, без тренера, який був зайнятий організацією змагань, боролися за перемогу в загальному командному заліку і в підсумку посіли друге місце, взявши найбільшу кількість медалей – 33, з них 8 золотих, 9 срібних та 16 бронзових медалей. Третє місце дісталося СК «Легіон» (Одеса) – 8 золотих, 3 срібних, 12 бронзових медалей. champ

Спеціальний приз «Золотий герб України» який заснував депутат Чорноморського міської ради Юрій Бузько, у ваговій категорії -61 кг серед жінок, в якій виступає лідер клубу «Катана» і збірної України Аніта Серьогіна, отримала переможниця турніру Єлизавета Сірош (клуб «Чемпіон», Київ).

liza

У числі переможців турніру були члени збірної України, яким скоро доведеться виступати на чемпіонаті Європи в Нові Сад (Сербія). Це Віталій Кулик (ката, клуб «Мауглі», Одеса), Гнат Пак (-67 кг, клуб «Чемпіон», Київ), Різван Талібів (-84 кг, клуб «Максимум», Чернівці). Пак і Талібів будуть виступати в складі чоловічої команди куміте. Нагадаємо, що на попередньому Євро-2017 Коджаелі (Туреччина) українська чоловіча стінка взяла бронзу, а жіноча (за участю Аніти Серегиной) – золото.

kiay

Слід зазначити, що турнір був традиційно організований і проведений на високому рівні. В учасників змагань з інших міст і країн Чорноморськ і Katana Cup 2018 викликали захоплення. Гості турніру зафіксували його в численних вдячних відгуках в соцмережах.

Високу оцінку турніру дав президент УФК Сергій Левчук, який написав на своїй сторінці в Фейсбуці: «Найдомашній турнір в найгостиннішому місті. Прекрасна нагода неформально обговорити з друзями з усіх регіонів спорт, політику, бізнес. Найбільша цінність не гроші, а люди, яким можна довіряти».

judges