Дніпропетровська обласна федерація карате отримала нового очільника

Дата публікації 17.04.2018  | Comments (0)

oliynykУ Дніпрі пройшла конференція Дніпропетровської обласної федерації карате. Головним її підсумком стало кадрове питання: новим президентом федерації замість Володимира Вілянського було одноголосно обрано Руслана Олійника.

Колеги подякували Володимиру Вілянському за плідну роботу на етапі становлення федерації. За три роки за допомоги віце-президента Української федерації карате Олександра Тонкошкура в Дніпропетровській області було налагоджено системну роботу по розвитку карате за стандартами УФК. В обласній федерації створені комітети за напрямками роботи, прийнято план регіонального розвитку, сформовані збірні команди області, проводяться турніри відповідно до вимог УФК. До УФК сьогодні входять 10 клубів області. В листопаді 2017 року в Дніпрі було проведено великий міжнародний турнір Dnipro Casio Cup, який показав, що обласна федерація вийшла на якісно новий рівень роботи.

Обрання Руслана Олійника президентом обласної федерації також є новим кроком на шляху розвитку карате в регіоні та знаковим явищем в цілому. Адже 32-річний Руслан Олійник, фахівець в сфері економічної безпеки, є представником бізнесу та менеджменту, який планує зосередитися саме на організаційному напрямку.

«Це важливий момент для нашої федерації, - говорить президент УФК Сергій Левчук. – Сьогодні обласними федераціями керують власне самі тренери, вони же керівники своїх клубів. А в ідеалі очолювати федерації мають менеджери, рівно віддалені від різних клубів, та сконцентровані на організаційній роботі та фінансових питаннях. Це загальний тренд та вимога часу. Дуже добре, що Дніпропетровська федерація подала в цьому приклад. Ми бажаємо Русланові Олійнику успіхів, обіцяємо всебічну підтримку та очікуємо від регіону якісних турнірів, а від спортсменів – нових перемог».