Karate combat - Ліга карате з повним контактом

Дата публікації 05.04.2018  | Comments (0)

04-го квітня, організація Karate combat оголосила про запуск нової всесвітньої Ліги карате з повним контактом.

«Карате повернулося», сказав Майкл ДеПетро, генеральний директор «Karate Combat». Приблизно 50 мільйонів американців займалися карате в певний час у своєму житті і ще більше людей по всьому світу, але жодної професійної ліги не було створено. На сьогоднішній день, ніхто не використовував красу цього стародавнього бойового мистецтва в повному обсязі».

Організація Karate Combat створила першу професійну Лігу карате з повним контактом, для того, щоб підняти і пропагувати спортивне карате у всьому світі.

На сьогоднішній день, Ліга карате включає більше ніж 100 кращих каратистів світу, які представляють більше 30 країн, серед них, також, - український спортсмен Валерій Чоботар.

Правила розроблені фахівцями з бойових мистецтв та провідними світовими спортсменами. Бої в повний контакт відбуваються на бойовій арені/ямі певної форми яка має вигнуті стінки.
Під час поєдинку спортсмени використовують ударну техніку карате руками і ногами, кидкову техніку, та підсічки. Поєдинок відбувається протягом трьох раундів по 3 хв.

Чотири вагові категорії у чоловіків: LIGHTWEIGHT (148 LB / 67 KG)
WELTERWEIGHT (165 LB / 75 KG)
MIDDLEWEIGHT (185 LB / 84 KG)
ALLHEAVYWEIGHT (205 LB / 93 KG)

Дві вагові категорії у жінок:
WOMEN'S FLYWEIGHT (121 LB / 55 KG)
WOMEN'S BANTAMWEIGHT (121+ LB / 55+ KG)

03-го лютого 2018 року вже відбувся перший турнір Karate Combat в місті Будапешт (Угорщина), де кращі каратеки зустрілися у поєдинках в повний контакт. Наступний турнір відбудеться 26 квітня в Маямі (США).
Себастьян «Бас» Рюттен, колишній професійний кікбоксер, боєць MMA та чемпіон світу UFC у тяжкій вазі та Чак Лідддел, професійний кікбоксер, боєць ММА будуть офіційними послами Ліги «Karate Combat».

Отримати більше інформації та слідкувати за новинами всесвітньої Ліги карате, ви зможете на сайті https://karate.com, а також на брендових додатках iOS та Android.

Інформація та фото використані з прес-релізу Karate Combat.