Чернівці приймуть кращих каратистів України!

Дата публікації 13.11.2017  | Comments (0)

18-19 листопада в Чернівцях пройде чемпіонат України з карате. В програмі – національний чемпіонат серед дорослих (19.11) та національний чемпіонат серед кадетів, юніорів та молоді (18.11).

Змагання пройдуть у Фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпійський». За медалі в різних категоріях змагатимуться представники 15 регіонів України. До участі в чемпіонаті заявлено рекордну кількість молодих спортсменів – 403. Кількість дорослих учасників також солідна – 150.

Чемпіонат України це головний національний старт сезону. В турнірі беруть участь збірні областей країни, сформовані з переможців обласних змагань.   

Спортсмени традиційно боротимуться не лише за нагороди, а також за потрапляння до національних збірних України на міжнародні турніри 2018 року. Втім, декілька кращих наших каратистів, які входять до топ-15 в світовому рейтингу WKF, вже гарантовано мають місця в збірній. Нагадаємо, що це Катерина Крива (-50 кг, №6), Анжеліка Терлюга (-55 кг, №1), Аніта Серьогіна (-61 кг, №2), Анастасія Степашко (68+ кг, №4), Станіслав Горуна (-75 кг, №2), Валерій Чоботар (-84 кг, №6).

В будь-якому випадку всім чернівецьким шанувальникам карате гарантовано дводенне цікаве видовище високоякісної та безкомпромісної боротьби.

чу