DniproCasioCup: бізнес до спорту, годинники до медалей

Дата публікації 06.11.2017  | Tags: karate casio UKF WKF  | Comments (0)

Організатор турніру – Дніпропетровська обласна федерація карате. Змагання проходили в спорткомплексі Українського державного хіміко-технологічного університету (УДХТУ).

Dnipro Casio Cup став першим міжнародним турніром з карате такого рангу в Дніпрі після включення карате до програми Олімпійських ігор. Цей турнір також увійде в історію українського карате як перші великі змагання, що мали підтримку від світового бренда. Адже головним партнером турніру виступила торгівельна мережа «Секунда», котра є офіційним представником в Україні торгової марки Casio. Саме бренд Casio нагородив призерів турніру годинниками фірми G-Shock.

На чотирьох татамі змагались спортсмени різних вікових груп (діти, юнаки, дорослі) та вагових категорій. Загалом до турнірної таблиці потрапили представники 40 клубів. Цікаво, що першу трійку склали клуби-переможці попереднього великого турніру – «Кубку Чорного моря», ще й в тому ж самому порядку. На першому місці – одеський клуб «Легіон». Вихованці Дениса Криловського здобули на Dnipro Casio Cup 28 медалей – 15 золотих, 3 срібних, 10 бронзових. Друге місце посіли спортсмени клубу «Катана» (Чорноморськ). Підопічні Олександра Тонкошкура та Аніти Серьогіної вибороли 24 нагороди – 12 золотих, 6 срібних, 6 бронзових. Знову на третє місце вийшов київський клуб «Чемпіон» (президент – Максим Невмержицький), в активі якого 21 медаль – 5 золотих, 5 срібних, 11 бронзових.

Добре виступили в рідних стінах господарі. Клуб «Легенда» став четвертим з 18 нагородами, випередивши таких грандів, як «Мауглі» (Одеса), «Сен-Бін» (Київ), «Вагр» (Харків). Вагомий внесок в успіх клубу вніс Роберт Широян, який тижнем раніше на молодіжному чемпіонаті світу в Тенеріфе (Іспанія) посів 5-е місце. Попри втому, учень Кирила Кірсанова взяв на домашньому татамі дві золоті медалі – в куміте серед кадетів -70 кг та в абсолюті.

Ще два дніпровські клуби – «Ренсей» та «Іппон» посіли високі місця (11-е та 12-е відповідно).

Треба відзначити вдалий виступ нового київського клубу «Леон» під керівництвом Олександра Єфремова – його вихованці посіли 8-е місце з 12 нагородами.

Dnipro Casio Cup відзначився доброю організацією, увагою центральних та місцевих ЗМІ та небаченим раніше декором арени. Це безперечний успіх Дніпропетровської обласної федерації карате (президент – Володимир Вілянський) та результат наполегливої роботи віце-президента Української федерації карате (УФК) Олександра Тонкошкура, який відповідає за розвиток карате в східних регіонах України.

Також  Dnipro Casio Cup для багатьох учасників став важливим етапом підготовки до чемпіонату України 2017 року, який 18-19 листопада пройде в Чернівцях.