Dnipro Casio Cup: турнір Прем'єр-ліги УФК отримав надійного партнера

Дата публікації 11.10.2017  | Tags: karate casio UKF WKF  | Comments (0)

9 жовтня відбулося підписання договору про підтримку організації турніру Dnipro Casio Cup між торгівельною мережею «Секунда» та Українською федерацією карате. Це перша взаємодія між лідером індустрії годинників України та федерацією олімпійського виду спорту з багатовіковими традиціями.

 Президент Української федерації карате Сергій Левчук і виконавчий директор торгівельної мережі «Секунда» Андрій Острогляд поставили свої підписи в документах і дружнім рукостисканням підтвердили намір щодо проведення міжнародного турніру.

 4- 5 листопада 2017 року м. Дніпро прийме турнірПрем'єр-ліги УФК  Dnipro Casio Cup. Спорткомплекс Українського державного хіміко-технологічного університету (УДХТУ) стане місцем збору найсильніших каратистів України.

Сучасний спорт вищих досягнень неможливий без підтримки великого бізнесу. Тому договір щодо підтримки з боку торгівельної мережі «Секунда» є знаменною подією в діяльності УФК та житті українського карате. Це показник як зростаючого рівня роботи УФК, так і уваги серйозного бізнесу до олімпійського спорту та до спортивних організацій, що працюють на модерновому рівні – не сподіваючись виключно на державну підтримку. Саме така синергія обумовлює успіхи і в спорті, і в бізнесі.

 Отже можна сказати, що «Секунда» повела відлік олімпійського часу для українського карате. Будемо сподіватись, що це партнерство стане тривалим.  

 «Секунда»  це торговельна мережа годинникових магазинів з більше нІж 20-річним досвідом роботи.

На даний момент кількість магазинів ТС «Секунда» налічує більше 40 торгових точок у різних регіонах України. Секунда – годинники для кожного!