Sen-Bin Cup 2017: олімпійському спорту – увага олімпійця

Дата публікації 25.09.2017  | Comments (0)

Щорічний турнір, який проводить київський клуб «Сен Бін», цього року вперше відбувся на арені спорткомплексу КПІ – одному з кращих спортивних майданчиків столиці, де традиційно проходить міжнародний турнір Kyiv Open.

Змагання відвідав новий керівник київського спорту олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

Треба відзначити притаманну клубові «Сен Бін» (президент – Микола Сираковський) чітку організацію змагань з урахуванням всіх моментів – від дотепного розташування п’яти татамі в залі до яскравого декору з символікою турніру та клубу.

В змаганнях взяли участь 586 спортсменів з 41 клубу країни.

Прогнозовано в загальному заліку домінували господарі татамі – спортсмени клубу «Сен-Бін»: на їх рахунку 20 золоті, 15 срібних та 33 бронзових нагороди. Другими стали каратисти клубу «Скеля» (Житомирська обл.) – 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзових медалі, на третій сходинці – клуб «Фортіс» (Миколаїв): 6 золотих, 2 срібні та 3 бронзові. Слід згадати, що в активі спортсменів київського клубу «Сьогун» (4-е місце) найбільша після «Сен-Біну» кількість нагород – 32, проте за золотими медалями (5) кияни поступилися суперникам.

Хоча в цей день еліта українського карате змагалася в Стамбулі на турнірі Karate 1 Series A, глядачі в спорткомплексі КПІ могли побачити чимало майстрів, в тому числі – зі складу національної та молодіжної збірних України. Зокрема, серед переможців турніру у дорослих були такі знані спортсмени, як Ігор Угніч (-60 кг), Костянтин Цимбал (84+ кг), Жанна Кузьменко (-61 кг), Катерина Бігич (61+ кг). 

Приємною для Української федерації карате подією стала участь у відкритті турніру нового начальника управління молоді та спорту Київської МДА Вадима Гутцайта. Відомий спортсмен (олімпійський чемпіон 1992 року з фехтування), тренер та спортивний організатор Вадим Гутцайт добре знає всі проблеми українського спорту. Він провів фахову бесіду з президентом УФК Сергієм Левчуком, намітивши напрямки співпраці та підтримки. Також легендарний олімпієць взяв участь у нагородженні юних переможців турніру. Така увага та розуміння додали позитивних емоцій до загальної атмосфери Sen-Bin Cup “Karate Open 2017”.  

Результати змагань