В НОК України вшанували лауреатів травню 2017 року

Дата публікації 16.06.2017  | Tags: Карате НОК Крива Бубка Богдан УФК WKF  | Comments (0)

Свої заслужені нагороди – грошові премії, дипломи та пам’ятні статуетки отримали найкращий спортсмен квітня – гімнаст Олег Верняєв та його особистий наставник Геннадій Сартинський й лауреати спортивного травня – каратистка Катерина Крива та її тренер Ігор Богдан.

НОК травень 2017 І.Богдан та К. Крива

На дебютному в олімпійському статусі чемпіонаті Європи з карате львів’янка Катерина Крива продемонструвала блискучий результат. На її рахунку дві золоті медалі: вона здобула індивідуальне «золото» в куміте та святкувала перемогу у складі жіночої команди куміте – з Анітою Серьогіною, Анжелікою Терлюгою та Анастасією Мястковською.

«Катерина – дуже талановита та працьовита дівчина, яка дійсно віддана своїй улюбленій справі. Сьогодні окрім успішної спортсменки, вона – талановитий практикуючий тренер. Переконаний, із включенням карате в олімпійську програму її найзаповітніша мрія стала ще ближчою. Щиро бажаю кожному з вас вдало пройти шлях до олімпійського Токіо-2020!», - сказав президент НОК Сергій Бубка.

Легендарний атлет відзначив, що для Олега – це рекордне дев’яте визнання НОК, а Катерина вперше отримала звання найкращої спортсменки місяця в Україні.

Президент НОК привітав найкращих тренерів спортивних місяців, подякувавши Геннадію Сартинському та Ігорю Богдану за самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту та виховання справжніх спортивних героїв країни.

«Хочу побажати Українській федерації карате на чолі з її президентом Сергієм Левчуком впевнено подолати відбір до Токіо-2020, а українським гімнастам та присутній віце-президенту Української федерації гімнастики Оксані Омельянчик - примноження гарних та славних традицій!», - сказав керманич Олімпійського комітету.

НОК травень 2017

Зі свого боку, керівники федерацій – Оксана Омелянчик та Сергій Левчук висловили щирі слова подяки НОК України та особисто Сергію Бубці за підтримку та допомогу. Сергій Левчук додав: «Включення карате в олімпійську програму дійсно велика подія для нас. Ми пройшли великий шлях до цього звершення. Сьогодні ми готові працювати й з вашою підтримкою рухатися до олімпійських звершень».

Катерина Крива зізналася: «Для мене було приємною несподіванкою звання найкращої спортсменки місяця в Україні. Вдвічі приємніше отримувати її в компанії олімпійського чемпіона Олега Верняєва. Це було моєю мрією».