Літні старти українських каратистів

Дата публікації 10.06.2017  | Tags: TWG2017 Deflimpic2017 karate wkf ukf  | Comments (0)

25-26 липня 2017 року Аніта Серьогіна та Катерина Крива приймуть участь в змаганнях з карате в The World Games 2017 (Wrocław, Poland).

В кожній категорії змагатимуться по 8 кращих спортсменів світового рейтингу. Нагадаємо, що наші дівчата посідають 4ті сходинки в офіційному рейтингу Всесвітньої Федерації Карате, та є діючими Чемпіонками Європи в командному куміте. Окрім того, Катерина Крива – також є діючою Чемпіонкою Європи в індивідуальному куміте, А Аніта Серьогіна – бронзовою призеркою Чемпіонату Європи, та Чемпіонату Світу!

 

Також 24-26 липня відбудуться 23rd Summer Deaflympics Games (Samsun, Turkey).

В змаганнях з карате Україну представлять 13 спортсменів: Мажара Інна, Гаврілова Віта, Янчук Каріна, Губанова Марина, Хиль Тетяна, Масло Катерина, Новіков В’ячеслав, Беленок Максим, Махно Володимир, Махно Олександр, Третяк Олександр, Кальник Олександр та Пліш Владислав.

Спортсмени вже пройшли навчально-тренувальні збори у Львові, під керівництвом головного тренера збірної України – Антона Нікуліна. Попереду – ще 2 етапи підготовки: 1-10 липня збори відбудуться під керівництвом Миколи Богодистова та Мар’яна Парадівського, а 11-17 липня команда пройде останній етап підготовки в Конча-Заспі, звідки вже вирушить на змагання.

Бажаємо успіху нашим спортсменам, та їх тренерам!