КУБОК CHERNIVTSI OPEN 2017 ПРЯМУЄ В ЧОРНОМОРСЬК

Дата публікації 24.04.2017  | Comments (0)

22-23 квітня в місті Чернівцях пройшов традиційний міжнародний турнір з карате CHERNIVTSI OPEN 2017. В змаганнях прийняли участь 660 спортсменів з 52 команд України, Румунії та Молдови. В рамках турніру пройшла 13-та літня Універсіада з карате, яка зібрала студентів з 5-ти областей України та м. Київ.  

На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: міський голова міста Чернівці Олексій Каспрук, один з засновників карате в Україні, заслужений тренер України та успішний бізнесмен Валерій Галан та президент національної федерації карате Республіки Молдова Олег Абалін.

В змаганнях приймали спортсмени усіх вікових категорій від  6 років до дорослих атлетів. За підсумками змагань перше загальнокомандне місце виборола команда «Катана» з м. Одеської області на рахунку якої 14 золотих медалей.

         Змагання CHERNIVTSI OPEN 2017 продемонструвало зростаючий рівень майстерності спортсменів, високу конкуренцію, гарну організацію та створило справжнє спортивне свято в місті Чернівці для його учасників та глядачів.