Katana Cup 2017: господарі перемагають

Дата публікації 12.04.2017  | Comments (0)

8-9 квітня в м. Чорноморськ пройшов Міжнародний Кубок з карате "Katana Cup 2017". Змагання зібрали 750 спортсменів з 14 областей України та гостей з Республіки Молдова, загалом 59 команд.

Організатори турніру – спортивний клуб "Катана" за підтримки відділу в справах сім’'ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради, адміністрації міста та Української Федерації Карате.

В рамках турніру пройшов етап Кубка України з карате для спортсменів старше 18 років.

На урочистому відкритті був присутній начальник управління в справах сім’'ї, молоді та спорту Одеської обласної адміністрації В’ячеслав Березуцький.

Велика кількість спортсменів, високий рівень змагань та добра організація їх проведення обумовили атмосферу великої конкуренції та боротьби за медалі.

В змаганнях брали участь діти від 6 років й старше, до дорослих включно, в індивідуальних категоріях та командних категоріях у спортсменів старше 14 лет.

За підсумками змагань перше місце в командному заліку вибороли господарі з клубу "Катана" – 10 золотих медалей. На другому місці – спортсмени клубу "Чемпион" (Київ), 7 золотих медалей. Трійку кращих команд замкнув одеський клуб "Легіон" , 6 золотих медалей.

Нагородою для переможців став головний трофей та Кубок "Меч Катана". Чорноморський клуб підтвердив свій статус одного з кращих клубів УФК.

Кращий суддя турніру – Хомутенко Руслан (ДЦ "Маугли", м. Одеса).

Краща спортсменка – Осадчук Наталя (СК "Катана", м. Чорноморськ).

Кращий спортсмен – Стариков Аким (СК "Иппон", м. Дніпро).

Багато гостей та представників різних команд відзначили гостинність та зручне розташування Палацу спорту "Юність" як місця проведення такого великого турніру.