Золото та бронза Karate1 Premier League - Dubai 2017

Дата публікації 02.04.2017  | Comments (0)

31.01 – 02.04. 2017 р. в м. Дубаї (ОАЕ) відбувся черговий етап Karate1 Premier League - Dubai 2017.

Від команди збірної України прийняли участь всього п’ять спортсменів: Серьогіна Аніта, Горуна Станіслав, Терлюга Анжеліка, Крива Катерина та Степашко Анастасія.

Найкращий результат показала Аніта Серьогіна, яка в категорії Куміте жінки до 61 кг., вигравши п’ять  з п’яти своїх поєдинків, здобула для України золоту нагороду турніру!
Сітка  Куміте жінки до 61 кг.

Бронзову нагороду для України виграв Станіслав Горуна, в категорії Куміте чоловіки до 75 кг.

Вигравши 3 поєдинки, в чвертьфіналі, Станіслав мінімально поступився майбутньому переможцю категорії - американцю Scott Thomas. В втішних поєдинках наш спортсмен виграв два з двох своїх боїв та став третім.

Сітка  Куміте чоловіки до 75 кг.

Іншим українським спортсменам, нажаль, не вдалося зайняти залікові місця на турнірі.