ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри - день третій

Дата публікації 26.07.2017  | Tags: 23rdSummerDeaflympicsSamsun2017 ЗбірнаУкраїни спорт нашапідтримкавашаперемога winua karate WKF UKF

Третій день XXIII літніх Дефлімпійських ігор у турецькому місті Самсун приніс для збірної України з карате три "Золотих", дві "Срібних" та одну "Бронзову" нагороду.

Здолавши всіх своїх суперниць, українки Карина Янчук та Інна Мажара в фіналі категорії куміте жінки абсолютна вага розіграли між собою "Золоту" та "Срібну" медалі. Чемпіонкою стала Каріна Янчук.

В командному ката, поступившись в фіналі збірній Туреччини, чоловіча команда зайняла друге місце.
Жіноча команда збірної України в командному ката сала третьою, а в категорії командне куміте - першою!
Також найкращою виявилася і чоловіча "стінка" в командному куміте - "Золото"!

Тож, на закінчення змагань з карате, вигравши 15 медалей, українська збірна піднялася на найвищу сходинку загальнокомандного заліку ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігр!