XXIII літні Дефлімпійські ігри - день перший

Дата публікації 24.07.2017  | Tags: karate deaflimpic2017 wkf samsun

24 липня розпочалися змагання з карате на XXIII літніх Дефлімпійських іграх у турецькому місті Самсун.
В перший день спортсмени змагалися в індивідуальних категоріях ката та куміте.
Першу медаль в карате Україні принесла спортсменка із Полтави - Інна Мажара, яка зайняла третє місце в жіночому ката.

В куміте по одній бронзовій нагороді принесли спортсмен із Дніпра - В'ячеслав Новіков, в категорії куміте до 60 кг, та полтавчанин Максим Беленок, в категорії до 67 кг.

belenok

novikov

Срібну нагороду Україні виграла спортсменка з Дніпра Марина Губанова, в категорії куміте жінки до 50 кг,а спортсменка з Полтави Віта Гаврилова посіла перше місце в куміте до 55 кг, вигравши фінальне протистояння за "золото" у росіянки Наіби Алієвої, тим самим поповнила скарбничку збірної України 8-ю золотою нагородою Дефлімпіади.