6-7 травня відбулись «медальні» поєдинки 52го Чемпіонату Європи з карате.

Дата публікації 07.05.2017

В категорії Куміте жінки понад 68 кг. Анастасія Степашко, нажаль, не змогла здолати шведську спортсменку ANTUNOVIC HANA, та зайняла 5те місце Чемпіонату Європи.

Олег Філіпович, в категорії Куміте чоловіки до 60 кг., також став 5м.

Вигравши свої «бронзові фінали», Анжеліка Терлюга та Серьогіна Аніта принесли Україні по бронзовій нагороді в категоріях Куміте жінки до 55 кг., та Куміте жінки до 61 кг., відповідно.

В фінальному бою категорії Куміте чоловіки до 75 кг. Горуна Станіслав з рахунком 3:3, нажаль програв італійцю BUSA LUIGI, та отримав титул Віце-Чемпіона.

В командних категоріях Куміте, чоловіки здолали збірну Німеччини, та здобули бронзову нагороду Чемпіонату, а жінки, впевнено вигравши у збірної Туреччини, стали Чемпіонками Європи.

У жіночому куміте до 50 кг, Катерина Крива піднялася на верхню сходинку п’єдсталу,  вигравши фінальний бій у DUYGU BUGUR (Німеччина). 25-річна лвів’янка стала однією з зірок Чемпіонату Європи, здобувши дві золоті медалі.

«Я неймовірно щаслива, і я не можу повірити в те, що тут сталося. Я дуже рада за себе, за свого тренера, за свою команду. В мене немає слів, щоб описати те, що я відчула тут сьогодні! Стільки емоцій! Це безумство!»

Ці два золота, на додаток до однієї срібної і трьох бронзових медалей, підняли Україну на четверту сходинку континентальної першості!

 

 

Результати Чемпіонату