52ND EKF SENIOR CHAMPIONSHIPS, TURKEY (Другий день змагань)

Дата публікації 05.05.2017

В другий день Континентальної Першості спортсмени змагались в командних розділах.

Україна була представлена в двох категоріях:
- Командне куміте жінки (Серьогіна Аніта, Терлюга Анжеліка, Крива Катерина та Мястковська Анастасія).

- Командне куміте чоловіки (Горуна Станіслав, Горуна Ярослав, Чоботар Валерій, Угніч Ігор, Торошанко Андрій та Цимбал Костянтин)

Куміте командне жінки

В першому колі наші дівчата, з рахунком 2:0 перемогли команду Македонії, в другому – досвідчених француженок, рахунок 2:1.  В чвертьфіналі, здолали титулованих австрійок, а в півфіналі – не залишили шансів словенкам. 7 травня, наші дівчата змагатимуться за золоту нагороду зі збірною Туреччини.

Сітка

Куміте командне чоловіки

В першому колі, наші чоловіки розгромили збірну Бельгії, рахунок 3:0, в другому, з рахунком 3:2 – збірну Азербайджану, але в чвертьфіналі, нажаль, поступилися господарям змагань – збірній Туреччини.

В втішних боях, за вихід до бронзового фіналу, суперниками збірної України стала збірна Білорусі. В дуже важкому протистоянні, нашим чоловікам вдалося одержати перемогу! В боротьбі за бронзову нагороду Чемпіонату, суперниками наших хлопців буде збірна Німеччини. Бій відбудеться 7го травня.