52ND EKF SENIOR CHAMPIONSHIPS, TURKEY (Перший день змагань)

Дата публікації 04.05.2017

Традиційно перший змагальний день розпочався з двобоїв в категоріях ката.

Нажаль, в жіночому ката Україна представлена не була, а в чоловічому прийняв участь Віталій Кулік, який в першому колі впевнено переміг латвійця MEMBO KIRILS з рахунком 5:0, але в другому колі поступився представнику Франції MONTARELLO ENZO, та припинив участь у змаганнях.

Сітка

 В категорії Куміте чоловіки понад 84 кг., львів’янин  Ярослав Горуна в першому колі поступився досвідченому турку ERKAN ENES, але участь у змаганнях не припинив, потрапивши до «втішних боїв. Але нажаль, в першому поєдинку поступився сербському спортсмену BITEVIC SLOBODAN. Результат Ярослава - 9 місце Чемпіонату Європм

Сітка

 Киянин Андрій Торошанко, в категорії Куміте чоловіки до 84 кг., в першому колі мінімально програв італійцю MAESTRI NELLO, та припинив участь у турнірі.

Сітка

В категорії Куміте чоловіки до 75 кг, львів’янин Станіслав Горуна провів чотири успішних бої, та вийшов у фінал Чемпіонату Європи!

В першому колі Станіслав переміг у представника Молдови SOROCOLITA NICOLAI, в другому – здолав француза SEGUY CORENTIN . в третьому – у латвійця SADIKOVS RUSLANS .  А в півфінальному двобію, здолав досвідченого турка ELTEMUR ERMAN . 6 травня, в фіналі, Станіслав зустрінеться зі своїм давнішнім суперником, італійцем BUSA LUIGI .

Сітка 

Куміте чоловіки до 67 кг. В цій категорії Україну представив ще один львів’янин – Денис Копитко.

Вигравши бій в першому колі у ізраїльтянина GAIGY ROM, нажаль, поступився в другому угорцю TADISSI YVES MARTIAL, та припинив участь у змаганнях

Сітка

Куміте чоловіки до 60 кг.

Львів’янин Олег Філіпович, в першому колі переміг представника Молдови GRADINAR IURIE, в другому – у представника Греції MAVROMMATIS VASILEIOS, в третьому – поступився представнику Сербії ANTIC MARKO. У втішних поєдинках, вигравши у азербайджанця ALAKBARLI TURAL, Олег вийшов до «Бронзового фіналу», який відбудеться 6 травня.

 Сітка

 Куміте жінки понад 68 кг.

Одеситка Анастасія Степашко в першому колі одержала перемогу у представниці Іспанії TORRES GARCIA MARIA , в другому – одержала перемогу над болгаркою STUBLEVA ALEKSANDRA , але в півфіналі, нажаль поступилася турчанці HOCAOGLU MELTEM. В бою за бронзову нагороду, Настя зустрінеться зі Шведкою  ANTUNOVIC HANA

Сітка

 Куміте жінки до 68 кг.

Львів’янка Галина Мельник два перші свої бої виграла у представниць Словаччини (KOPUNOVA MIROSLAVA ) та Чехії (VEITHOVA LUCIE), але поступилася титулованій QUIRICI ELENA  (Швейцарія), та припинила участь у змаганнях.

Сітка

 Куміте жінки до 61 кг.

Аніта Серьогіна (м. Чорноморськ, Одеська область) в першому колі перемогла бельгійку  DE VOS NELE, в другому – представницю Ізраїлю PETRESCU DIANA , в третьому – хорватку  LENARD ANA, але в півфіналі поступилася француженці IGNACE LUCIE. 6 травня Аніта проведе бій за бронзову нагороду з представницею Швеції HAAG ALEXANDRA.

Сітка

 Куміте жінки до 55 кг.

Одеситка Анжеліка Терлюга, в першому колі здолала бельгійку FEVRIER CASSANDRA, в другому – представницю Люксембургу  WARLING JENNIFER , в третьому – словачку VOJTIKEVICOVA JANA . В півфіналі Анжеліка поступилася представниці Туреччини YAKAN TUBA. Бій за бронзову нагороду Анжеліка проведе проти представниці Чорногорії DRASKOVIC ANA.

Сітка

Куміте жінки до 50 кг.

Львів’янка Катерина Крива в першому колі одержала перемогу у представниці Хорватії BERULEC MONIKA, в другому – у представниці Уельсу JONES CERI MARIE. В півфіналі Катя здолала представницю Македонії RADICHEVSKA SARA. В фіналі, який відбудеться 6 травня, її чекає бій з німкою BUGUR DUYGU.

Сітка