Name Category Address End of license
1
Sokolov Mikhail

Sokolov Mikhail

Миколаїв

e-mail: sokol_mu@mail.ru

Моб. тел. 1: 0675153182

Judge-A WKF Judge-B EKF Миколаїв 15.02.2021
2
Zolotuhin Stanislav

Zolotuhin Stanislav

Чернівці

e-mail: wkf-zgfk@mail.ru ihandleit@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0505055093

Judge-A WKF Referee-А EKF Чернівці 15.02.2021
3
Kokhanets Oleksii

Kokhanets Oleksii

Одеса

e-mail: alfzah@ukr.net

Моб. тел. 1: 050 506-23-80

Моб. тел. 2: 0682637720

Judge-B WKF Judge-A EKF Одеса 15.02.2021
4
Nikulina Olga

Nikulina Olga

Львів

e-mail: nikulinaolya@ukr.net

Моб. тел. 1: 0672623902

Judge-B WKF Judge-A EKF Львів 15.02.2021
5
Spasichenko Sergii

Spasichenko Sergii

Київ

e-mail: spasichenko.sergey@gmail.com

Моб. тел. 1: 0990680565

Judge-B WKF Judge-B EKF Київ 15.02.2021
6
Snegiryov Gordey

Snegiryov Gordey

Мінськ

e-mail:

A (національна) Мінськ 17.11.2019
7
Khomutenko Ruslan

Khomutenko Ruslan

Одеса

e-mail: mowgly-odessa@mail.ru

Моб. тел. 1: 0637005553

A (національна) Одеса 07.04.2018
8
Galaktionov Oleksii

Galaktionov Oleksii

Мелітополь

e-mail: gaal21021977@mail.ru

Моб. тел. 1: 0964790459

A (національна) Мелітополь 18.11.2018
9
Yaroslavskyi Stanislav

Yaroslavskyi Stanislav

Одеса

e-mail: yaroslavskie@ukr.net

Моб. тел. 1: 0639854733

A (національна) Одеса 17.11.2019
10
Sokolnikov Mykola

Sokolnikov Mykola

Чернівці

e-mail: slimerok89@mail.ru

Моб. тел. 1: 0954141535

A (національна) Чернівці 17.11.2019
11
Belevtsov Maksim

Belevtsov Maksim

Київ

e-mail: Max_belevtsov@mail.ru

Моб. тел. 1: 0663676808

A (національна) Київ 21.05.2018
12
Rudenko Ruslan

Rudenko Ruslan

Житомир

e-mail: rusorud@mail.ru

Моб. тел. 1: 0677956988

A (національна) Житомир 18.11.2018
13
Reut Yevgen

Reut Yevgen

Дніпропетровськ

e-mail: reut_evgen@mail.ru

Моб. тел. 1: 0962111858

A (національна) Дніпропетровськ 07.04.2018
14
Oshchepkov Sergii

Oshchepkov Sergii

Одеса

e-mail: tomasivari@yandex.ru

Моб. тел. 1: 0984198735

A (національна) Одеса 18.11.2018
15
Dubinin Pavlo

Dubinin Pavlo

Суми

e-mail: wadokai@yandex.ru

Моб. тел. 1: 0974465188

A (національна) Суми 18.11.2018
16
Borisov Oleg

Borisov Oleg

Київ

e-mail: borisow@bk.ru

Моб. тел. 1: 0504165060

A (національна) Київ 18.11.2018
17
Yelanskiy Konstantin

Yelanskiy Konstantin

Дніпропетровськ

e-mail: rensei@mail.ua

Моб. тел. 1: +380979209382

B (1 категорія) Дніпропетровськ 18.11.2017
18
Kusyi Volodymyr

Kusyi Volodymyr

Львів

e-mail: Kysyi77@mail.ru

Моб. тел. 1: 0506629302

B (1 категорія) Львів 21.05.2017
19
Smyrnov Evgeniy

Smyrnov Evgeniy

Київ

e-mail:

Моб. тел. 1: 0634998818

B (1 категорія) Київ 07.04.2018
20
Vilyanskiy Andrii

Vilyanskiy Andrii

Дніпро

e-mail: a.viliansky@gmail.com

Моб. 1: +380957212618

B (1 категорія) Дніпро 07.04.2018
21
Yakubchak Lyudmyla

Yakubchak Lyudmyla

Одеса

e-mail: vavelon4ik@mail.ru

Моб. тел. 1: 0969208846

B (1 категорія) Одеса 17.11.2018
22
Shtevina Alyona

Shtevina Alyona

м. Київ

e-mail: аlyona.shtevina@gmail.com

Моб. тел. 1: 0638538866

B (1 категорія) м. Київ 17.11.2018
23
Burlachuk Lyudmila

Burlachuk Lyudmila

Тираспіль

e-mail: tir-sotokan@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0037377892438

Моб. тел. 2: 0037353349081

B (1 категорія) Тираспіль 07.04.2018
24
Vishnevetsky Sergiy

Vishnevetsky Sergiy

Львів

e-mail: serhiyvysh@ukr.net

Моб. тел. 1: 0674965664

B (1 категорія) Львів 17.11.2018
25
Tyurin Oleksandr

Tyurin Oleksandr

Одеса

e-mail:

B (1 категорія) Одеса 18.11.2017
26
Nikolaenko Anton

Nikolaenko Anton

Харків

e-mail:

B (1 категорія) Харків 17.11.2018
27
Zhelezko Yuliya

Zhelezko Yuliya

Чернівці

e-mail: y_zhelezko@mail.ru

Моб. тел. 1: 0502379055

B (1 категорія) Чернівці 17.11.2018
28
Voloshenko Evgenija

Voloshenko Evgenija

Одеса

e-mail: majer.o-kan@mail.ru

Моб. тел. 1: 0637048222

B (1 категорія) Одеса 21.05.2017
29
Francisco Cabrera Pares

Francisco Cabrera Pares

Помошна

e-mail: cabrera64@mail.ru

Моб. тел. 1: 0509630402

B (1 категорія) Помошна 07.04.2018
30
Shevchuk Anzhela

Shevchuk Anzhela

Житомир

e-mail: anzhela.schevchuk@mail.ru

Моб. тел. 1: 0934717413

B (1 категорія) Житомир 17.11.2018
31
Mowchan Roman

Mowchan Roman

Київ

e-mail: movchan.roma@yandex.ru

Моб. тел. 1: 0965575623

B (1 категорія) Київ 17.11.2018
32
Kamorkin Dmytro

Kamorkin Dmytro

Миколаїв

e-mail: kamorkin@gmail.com

Моб. тел. 1: 0660987109

B (1 категорія) Миколаїв 17.11.2018
33
Dudnyk Vasyl

Dudnyk Vasyl

Харків

e-mail:

B (1 категорія) Харків 19.11.2016
34
Selskii Andrii

Selskii Andrii

Одеса

e-mail:

Моб. тел. 1: 0636728471

B (1 категорія) Одеса 18.11.2017
35
Dias Varona Pedro Luis

Dias Varona Pedro Luis

Кривий Ріг

e-mail: pedro.ukrain-karate@mail.ru

Моб. тел. 1: 0982637552

B (1 категорія) Кривий Ріг 07.04.2018
36
Novov Danylo

Novov Danylo

м. Київ

e-mail: novovdc@gmail.com

Моб. тел. 1: +380633830007

B (1 категорія) м. Київ 17.11.2018
37
Nedbailo Kostyantyn

Nedbailo Kostyantyn

м. Харків

e-mail: konstantin_s_ned@mail.ru

Моб. тел. 1: +380990765443

B (1 категорія) м. Харків 17.11.2018
38
Voznik Artem

Voznik Artem

Дніпро

e-mail: artikart@yandex.ua

Моб. телефон: 0974504090

C (2 категорія) Дніпро 17.11.2018
39
Dol Iryna

Dol Iryna

м. Львів

e-mail:

C (2 категорія) м. Львів 17.11.2018
40
Gorban Andriy

Gorban Andriy

Червоноград

e-mail: goran67@mail.ru

Моб. тел. 1: 0952607841

C (2 категорія) Червоноград 17.05.2015
41
Bublyas Yuliya

Bublyas Yuliya

Житомир

e-mail:

Моб. тел. 1: 0933562123

C (2 категорія) Житомир 17.11.2018
42
Zheleznyak Evgen

Zheleznyak Evgen

Дніпропетровськ

e-mail: zheny89@bk.ru

C (2 категорія) Дніпропетровськ 18.11.2017
43
Zavorokhin Dmytro

Zavorokhin Dmytro

Одеса

e-mail: zavorokhin@mail.ua

Моб. тел. 1: 0997142329

C (2 категорія) Одеса 17.11.2018
44
Kalyta Roman

Kalyta Roman

Дніпропетровськ

e-mail: kalita.rom@mail.ru

C (2 категорія) Дніпропетровськ 18.11.2017
45
Zaitsev Artem

Zaitsev Artem

Житомир

e-mail:

Моб. тел. 1: 0638732525

C (2 категорія) Житомир 18.11.2017
46
Goncharuk Valeriya

Goncharuk Valeriya

Одеса

e-mail: lerka_ya@ukr.net

Моб. тел. 1: 0938314639

C (2 категорія) Одеса 17.05.2015
47
Bublyas Sergii

Bublyas Sergii

Житомир

e-mail:

Моб. тел. 1: 0936503582

C (2 категорія) Житомир 17.11.2018
48
Monin Alfred

Monin Alfred

Дніпропетровськ

e-mail: alfred.monin93@gmail.com

Моб. тел. 1: +380661052071

C (2 категорія) Дніпропетровськ 07.04.2018
49
Karpyuk Artem

Karpyuk Artem

Житомир

e-mail: karpyuk@i.ua

Моб. тел. 1: 0964633382

C (2 категорія) Житомир 19.11.2016
50
Kanivets Vladyslav

Kanivets Vladyslav

Полтава

e-mail: Genius-23@mail.ru

Моб. тел. 1: +380667198262

C (2 категорія) Полтава 18.11.2017
51
Chornokozha Mikhailo

Chornokozha Mikhailo

Чернівці

e-mail: Karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0966063839

C (2 категорія) Чернівці 30.04.2016
52
Chobotar Valerii

Chobotar Valerii

м. Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0507137750

C (2 категорія) м. Чернівці 30.04.2016
53
Cherdantsev Evgen

Cherdantsev Evgen

м. Київ

e-mail: jenya82_cv@mail.ru

Моб. тел. 1: 0503286884

C (2 категорія) м. Київ 18.11.2017
54
Chabanova Valeriya

Chabanova Valeriya

Одеса

e-mail:

C (2 категорія) Одеса 17.11.2018
55
Kovzikov Iurii

Kovzikov Iurii

м. Бердянськ

e-mail: fudosin-jka@rambler.ru

Моб. тел. 1: +380504848295

C (2 категорія) м. Бердянськ 17.11.2018
56
Mykhaylenko Artem

Mykhaylenko Artem

Кіровоград

e-mail: tema_vw@mail.ru

Моб. тел. 1: 0680444296

C (2 категорія) Кіровоград 07.04.2018
57
Korobenko Oleksandr

Korobenko Oleksandr

Київ

e-mail: ak@shogun.com.ua

Моб. тел. 1: 0632620229

C (2 категорія) Київ 19.11.2016
58
Korbut Oleksandr

Korbut Oleksandr

Чернівці

e-mail: mahaon09@ukr.net

Моб. тел. 1: 0954141281

C (2 категорія) Чернівці 30.04.2016
59
Korniychuk Maksim

Korniychuk Maksim

Вінниця

e-mail: max_kor@list.ru

Моб. тел. 1: 0674770947

C (2 категорія) Вінниця 21.11.2015
60
Melnyk Halyna

Melnyk Halyna

Львів

e-mail: Galyam@mail.ru

Моб. тел. 1: +380933487472

C (2 категорія) Львів 17.11.2018
61
Stoyko Vitaliy

Stoyko Vitaliy

м. Львів

e-mail:

C (2 категорія) м. Львів 17.11.2018
62
Marchuk Daryna

Marchuk Daryna

Одеса

e-mail:

Моб. тел. 1: 0939701727

C (2 категорія) Одеса 19.11.2016
63
Serdyuk Stanislav

Serdyuk Stanislav

Суми

e-mail: stasian@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0500335909

C (2 категорія) Суми 19.11.2016
64
Margaryt Іllya

Margaryt Іllya

м. Іллічівськ

e-mail: win-ill@ro.ru

Моб. тел. 1: 0632088611

C (2 категорія) м. Іллічівськ 19.11.2016
65
Kravchenko Kateryna

Kravchenko Kateryna

м. Дніпропетровськ

e-mail: sniper_2000@mail.ru

Моб. тел. 1: +380507538475

C (2 категорія) м. Дніпропетровськ 07.04.2018
66
Krakovyak Oleksandr

Krakovyak Oleksandr

Київ

e-mail: supersasha1995@gmail.com

Моб. тел. 1: 0937956465

C (2 категорія) Київ 07.04.2018
67
Kravchenko Anna

Kravchenko Anna

Київ

e-mail: karatekravchenko@gmail.com

C (2 категорія) Київ 07.04.2018
68
Kravchuk Oleksandra

Kravchuk Oleksandra

Чорноморськ

e-mail:

C (2 категорія) Чорноморськ 07.04.2018
69
Bobyr Oleg

Bobyr Oleg

Київ

e-mail: raukotar@bigmir.net

Моб. тел. 1: 0975359843

C (2 категорія) Київ 21.05.2017
70
Lazarenko Andriy

Lazarenko Andriy

Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0502060089

C (2 категорія) Чернівці 30.04.2016
71
Elizarov Vitalii

Elizarov Vitalii

Житомир

e-mail:

C (2 категорія) Житомир 17.11.2018
72
Skuz Evgenіy

Skuz Evgenіy

м. Київ

e-mail: majron572@mail.ru

Моб. тел. 1: 0937221028

C (2 категорія) м. Київ 17.11.2018
73
Lytkin Valentyn

Lytkin Valentyn

м. Чернівці

e-mail: valentin-lytkin@mail.ru

Моб. тел. 1: 0990295443

C (2 категорія) м. Чернівці 17.11.2018
74
Protsyshyn Artem

Protsyshyn Artem

Житомир

e-mail: Artem.protsyshyn@ukr.net

Моб. тел. 1: 0966487771

C (2 категорія) Житомир 19.11.2016
75
Iahyaev Farid

Iahyaev Farid

Чернівці

e-mail:

C (2 категорія) Чернівці 21.05.2017
76
Lytsai Bogdan

Lytsai Bogdan

м. Бердянськ

e-mail: fudosin-jka@rambler.ru

Моб. тел. 1: +380950608980

C (2 категорія) м. Бердянськ 18.11.2017
77
Postovalova Valentyna

Postovalova Valentyna

Львів

e-mail: v.postovalova.1568@gmail.com

Моб. тел. 1: 0672929310

C (2 категорія) Львів 17.11.2018
78
Panchenko Andrii

Panchenko Andrii

Суми

e-mail: djuz71@mail.ru

Моб. тел. 1: +380994782942

C (2 категорія) Суми 18.11.2017
79
Mazarchyk Kateryna

Mazarchyk Kateryna

Житомир

e-mail: katuha.20@mail.ru

Моб. телефон: 0674048913

C (2 категорія) Житомир 07.04.2018
80
Bogoyavlenska Olena

Bogoyavlenska Olena

м.Мелітополь

e-mail: shiday2015@gmail.com

Моб. тел. 1: +380662439096

C (2 категорія) м.Мелітополь 18.11.2017
81
Radchenko Andrii

Radchenko Andrii

м. Київ

e-mail: enpi@meta.ua

моб. тел.: +380994000766

C (2 категорія) м. Київ 17.11.2018
82
Manilich Valerii

Manilich Valerii

Чернівці

e-mail:

Моб. тел. 1: 0500729487

C (2 категорія) Чернівці 07.04.2018
83
Nazin Oleksii

Nazin Oleksii

Мелітополь

e-mail: alex1986.nazin@mail.ru

Моб. тел. 1: 0680799030

C (2 категорія) Мелітополь 07.04.2018
84
Nistor Maksym

Nistor Maksym

Чернівці

e-mail: nistormax@gmail.com

Моб. тел. 1: 0507186495

C (2 категорія) Чернівці 17.11.2018
85
Tsymbrovych Oleksandr

Tsymbrovych Oleksandr

Житомир

e-mail: a.p.tsymbrovych@gmail.com

Моб. тел. 1: 0677418131

C (2 категорія) Житомир 17.11.2018
86
Kalmutskyi Vyacheslav

Kalmutskyi Vyacheslav

Чернівці

e-mail: kalmuckiy@gmail.com

C (2 категорія) Чернівці 18.11.2017
87
Kostyuchenko Veronika

Kostyuchenko Veronika

Житомир

e-mail: nikusik98@mail.ru

D (3 категорія) Житомир 18.11.2017
88
Malyshkin Oleg

Malyshkin Oleg

Дніпро

e-mail:

Моб. телефон: 0631554482

D (3 категорія) Дніпро 07.04.2018
89
Kosyak Oleksandr

Kosyak Oleksandr

Куп'янськ

e-mail: wkfshotokan@mail.ru

Моб. тел. 1: 0992022133

D (3 категорія) Куп'янськ 19.11.2016
90
Kalynychenko Serhii

Kalynychenko Serhii

м. Дніпро

e-mail: ukr.op2404@gmail.com

Моб. тел. 1: +380632459507

D (3 категорія) м. Дніпро 18.11.2017
91
Nakonechny Leonid

Nakonechny Leonid

Купянськ

e-mail: wkf_lev@mail.ru

Моб. тел. 1: 0954845053

D (3 категорія) Купянськ 19.11.2016
92
Kukul Oleksandr

Kukul Oleksandr

Тирасполь

e-mail:

D (3 категорія) Тирасполь 19.11.2016
93
Doroshenko Oleksandr

Doroshenko Oleksandr

Рубіжне

e-mail: alexdorosh25@mail.ua

Моб. тел. 1: +380501449905

D (3 категорія) Рубіжне 18.11.2017
94
Milko Anastasia

Milko Anastasia

м. Харків

e-mail: Koksodrom@list.ru

Моб. тел. 1: +380935112355

D (3 категорія) м. Харків 18.11.2017
95
Borysenko Vladyslav

Borysenko Vladyslav

м. Вінниця

e-mail: vladborisenko@meta.ua

Моб. тел. 1: 0965995622

D (3 категорія) м. Вінниця 18.11.2017
96
Mizevych Dmytro

Mizevych Dmytro

Донецьк

e-mail: digital_dima@mail.ru

Моб. тел. 1: 0662346540

D (3 категорія) Донецьк 18.11.2017
97
Novochinskiy Pavlo

Novochinskiy Pavlo

Миколаїв

e-mail: pavelnovochinskiy@gmail.com

D (3 категорія) Миколаїв 19.11.2016
98
Lugovskiy Andrii

Lugovskiy Andrii

м. Харків

e-mail: tigerwkf@gmail.com

Моб. тел. 1: +380959357508

D (3 категорія) м. Харків 18.11.2017
99
Pazyuk Igor

Pazyuk Igor

Харків

e-mail: igor-pazyuk@mail.ru

Моб. тел. 1: 0633139086

D (3 категорія) Харків 19.11.2016
100
Laznyk Vyacheslav

Laznyk Vyacheslav

м.Запоріжжя

e-mail: laznyuk68@gmail.com

D (3 категорія) м.Запоріжжя 18.11.2017
101
Povolotskiy Volodymyr

Povolotskiy Volodymyr

м.Запоріжжя

e-mail: pochemy-to@bk.ru

Моб. тел. 1: +380509682325

D (3 категорія) м.Запоріжжя 18.11.2017
102
Korol Oleksandr

Korol Oleksandr

м.Мелітополь

e-mail: alex11korol@mail.ru

Моб. тел. 1: +380678301075

D (3 категорія) м.Мелітополь 21.05.2017
103
Kirilyuk Olena

Kirilyuk Olena

Дніпро

e-mail: lena.kirilyuk@bk.ru

Моб. телефон: 0975346729

D (3 категорія) Дніпро 07.04.2018
104
Romanenko Viktor

Romanenko Viktor

м. Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0950245932

D (3 категорія) м. Чернівці 21.11.2015
105
Belov Oleksandr

Belov Oleksandr

м. Чернівці

e-mail: aleksandr.belov88@gmail.com

Моб. тел. 1: +38‎0507124882

D (3 категорія) м. Чернівці 18.11.2017
106
Kostnikov Oleksandr

Kostnikov Oleksandr

Одеса

e-mail:

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
107
Romanyk Ehor

Romanyk Ehor

Одеса

e-mail: romaniuk.yehor@icloud.com

D (3 категорія) Одеса 17.11.2018
108
Sobko Bogdan

Sobko Bogdan

Харків

e-mail:

D (3 категорія) Харків 18.11.2017
109
Grygorenko Mykyta

Grygorenko Mykyta

м. Київ

e-mail: bbeexx1@ukr.net

Моб. тел. 1: +380938841546

D (3 категорія) м. Київ 21.05.2017
110
Goloskov Yurii

Goloskov Yurii

Одеса

e-mail:

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
111
Skorb Anastasiya

Skorb Anastasiya

Одеса

e-mail: stasyaskorb@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0972070273

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
112
Korolev Andrii

Korolev Andrii

Харків

e-mail:

Моб. телефон: 0667651799

D (3 категорія) Харків 07.04.2018
113
Kozlov Oleg

Kozlov Oleg

Київ

e-mail: oleg-rock@yandex.ua

D (3 категорія) Київ 19.11.2016
114
Antonov Vladyslav

Antonov Vladyslav

Одеса

e-mail:

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
115
Tabachenko Kostyantyn

Tabachenko Kostyantyn

м. Харків

e-mail: tigerwkf@gmail.com

Моб. тел. 1: +380982100660

D (3 категорія) м. Харків 18.11.2017
116
Aleksandrova Iuliia

Aleksandrova Iuliia

м.Мелітополь

e-mail: dushechka_jul@mail.ru

Моб. тел. 1: +380961445566

D (3 категорія) м.Мелітополь 18.11.2017
117
Trachuk Anna

Trachuk Anna

м.Мелітополь

e-mail: trachuk-anna90@mail.ru

Моб. тел. 1: +380682554914

D (3 категорія) м.Мелітополь 18.11.2017
118
Syshko Oksana

Syshko Oksana

Житомир

e-mail:

D (3 категорія) Житомир 21.05.2017
119
Zabara Valentyn

Zabara Valentyn

м. Суми

e-mail:

D (3 категорія) м. Суми 18.11.2017
120
Tkachyk Serhii

Tkachyk Serhii

м. Дніпро

e-mail:

D (3 категорія) м. Дніпро 18.11.2017
121
Borodin Vasyl

Borodin Vasyl

м. Київ

e-mail: borodin.86@mail.ru

Моб. тел. 1: +38096 9100105

D (3 категорія) м. Київ 18.11.2017
122
Gerasimov Vyacheslav

Gerasimov Vyacheslav

м. Вінниця

e-mail: gerasimoff@meta.ua

Моб. тел. 1: 0679303817

D (3 категорія) м. Вінниця 18.11.2017
123
Kasian Tetiana

Kasian Tetiana

Кривий Ріг

e-mail: tanyushka-kasyan@mail.ru

Моб. тел. 1: 0971983512

D (3 категорія) Кривий Ріг 07.04.2018
124
Ilko Ivan

Ilko Ivan

Чернівці

e-mail:

D (3 категорія) Чернівці 17.11.2018
125
Kedio Pavlo

Kedio Pavlo

Кривий Ріг

e-mail: trunamysport@mail.ru

Моб. тел. 1: 0962791136

D (3 категорія) Кривий Ріг 07.04.2018
126
Kachurovskii Oleksandr

Kachurovskii Oleksandr

м. Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0506069703

D (3 категорія) м. Чернівці 21.11.2015
127
Gidrat Anton

Gidrat Anton

Харків

e-mail:

Моб. телефон: 0504013989

D (3 категорія) Харків 07.04.2018
128
Moksheninov Vitaly

Moksheninov Vitaly

м. Одеса

e-mail: ventel_96@ua.fm

Моб. тел. 1: 0637584267

D (3 категорія) м. Одеса 19.11.2016
129
Shelest Oleksandr

Shelest Oleksandr

Харків

e-mail:

Моб. телефон: 0939469416

D (3 категорія) Харків 07.04.2018
130
Bumbak Denys

Bumbak Denys

м. Чернівці

e-mail: rayden.art@gmail.com

Моб. тел. 1: 0662974547

D (3 категорія) м. Чернівці 21.11.2015
131
Shevchuk Dmytro

Shevchuk Dmytro

Одеса

e-mail: dmitriy-shevchuk-2017@mail.ru

Моб. телефон: 0931429327

D (3 категорія) Одеса 07.04.2018
132
Mulyar Dmytro

Mulyar Dmytro

м. Миколаїв

e-mail: Dimaobessa@gmail.com

Моб. тел. 1: +380951674014

D (3 категорія) м. Миколаїв 18.11.2017
133
Vovk Valerii

Vovk Valerii

Дніпро

e-mail:

Моб. телефон: 0966338247

D (3 категорія) Дніпро 07.04.2018
134
Dutova Olha

Dutova Olha

м. Северодонецьк

e-mail: agniya.00@mail.ru

Моб. тел. 1: +380994552835

D (3 категорія) м. Северодонецьк 18.11.2017
135
Ivasykiv Myroslav

Ivasykiv Myroslav

Львів

e-mail: miroslav27mu@gmail.com

D (3 категорія) Львів 19.11.2016
136
Lylka Arina

Lylka Arina

Тирасполь

e-mail:

D (3 категорія) Тирасполь 19.11.2016