Всі
Ліцензія дійсна
Строк ліцензії скінчився

Статистика

Всього судей135
Кількість суддів міжнародної категорії5
Всього по категорії A (національна)10
Всього по категорії B (1 категорія)19
Всього по категорії C (2 категорія)44
Всього по категорії D (3 категорія)57

Cудді

ПІБ Суддівська категорія Місто Дата закінчення ліцензії
1
Коханець Олексій Григорович

Коханець Олексій Григорович

Одеса

e-mail: alfzah@ukr.net

Моб. тел. 1: 050 506-23-80

Моб. тел. 2: 0682637720

Judge-A EKF Одеса 05.06.2019
2
Нікуліна Ольга Євгенівна

Нікуліна Ольга Євгенівна

Львів

e-mail: nikulinaolya@ukr.net

Моб. тел. 1: 0672623902

Judge-A EKF Львів 05.06.2019
3
Золотухін Станіслав Миколайович

Золотухін Станіслав Миколайович

Чернівці

e-mail: wkf-zgfk@mail.ru ihandleit@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0505055093

Judge-A WKF Judge-B EKF Чернівці 05.06.2019
4
Соколов Михайло Юрійович

Соколов Михайло Юрійович

Миколаїв

e-mail: sokol_mu@mail.ru

Моб. тел. 1: 0675153182

Judge-A WKF Judge-B EKF Миколаїв 09.06.2014
5
Спасіченко Сергій Вікторович

Спасіченко Сергій Вікторович

Київ

e-mail: spasichenko.sergey@gmail.com

Моб. тел. 1: 0990680565

Judge-B EKF Київ 05.06.2019
6
Дубінін Павло Олександрович

Дубінін Павло Олександрович

Суми

e-mail: wadokai@yandex.ru

Моб. тел. 1: 0974465188

A (національна) Суми 18.11.2018
7
Руденко Руслан Васильович

Руденко Руслан Васильович

Житомир

e-mail: rusorud@mail.ru

Моб. тел. 1: 0677956988

A (національна) Житомир 18.11.2018
8
Галактіонов Олексій Васильович

Галактіонов Олексій Васильович

Мелітополь

e-mail: gaal21021977@mail.ru

Моб. тел. 1: 0964790459

A (національна) Мелітополь 18.11.2018
9
Ярославський Станіслав Анатолійович

Ярославський Станіслав Анатолійович

Одеса

e-mail: yaroslavskie@ukr.net

Моб. тел. 1: 0639854733

A (національна) Одеса 18.11.2018
10
Бєлєвцов Максим Олександрович

Бєлєвцов Максим Олександрович

Київ

e-mail: Max_belevtsov@mail.ru

Моб. тел. 1: 0663676808

A (національна) Київ 21.05.2018
11
Хомутенко Руслан Миколайович

Хомутенко Руслан Миколайович

Одеса

e-mail: mowgly-odessa@mail.ru

Моб. тел. 1: 0637005553

A (національна) Одеса 07.04.2018
12
Реут Євген Олександрович

Реут Євген Олександрович

Дніпропетровськ

e-mail: reut_evgen@mail.ru

Моб. тел. 1: 0962111858

A (національна) Дніпропетровськ 07.04.2018
13
Ощепков Сергій Олександрович

Ощепков Сергій Олександрович

Одеса

e-mail: tomasivari@yandex.ru

Моб. тел. 1: 0984198735

A (національна) Одеса 18.11.2018
14
Борисов Олег Генадійович

Борисов Олег Генадійович

Київ

e-mail: borisow@bk.ru

Моб. тел. 1: 0504165060

A (національна) Київ 18.11.2018
15
Шевчук Анжела Володимирівна

Шевчук Анжела Володимирівна

Житомир

e-mail: anzhela.schevchuk@mail.ru

Моб. тел. 1: 0934717413

B (1 категорія) Житомир 18.11.2017
16
Франциско Кабрера Парес

Франциско Кабрера Парес

Помошна

e-mail: cabrera64@mail.ru

Моб. тел. 1: 0509630402

B (1 категорія) Помошна 07.04.2018
17
Бурлачук Людмила Миколаївна

Бурлачук Людмила Миколаївна

Тираспіль

e-mail: tir-sotokan@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0037377892438

Моб. тел. 2: 0037353349081

B (1 категорія) Тираспіль 07.04.2018
18
Сокольніков Микола Олександрович

Сокольніков Микола Олександрович

Чернівці

e-mail: slimerok89@mail.ru

Моб. тел. 1: 0954141535

B (1 категорія) Чернівці 18.11.2017
19
Штевіна Альона Ігорівна

Штевіна Альона Ігорівна

м. Київ

e-mail: аlyona.shtevina@gmail.com

Моб. тел. 1: 0638538866

B (1 категорія) м. Київ 18.11.2017
20
Якубчак Людмила Павлівна

Якубчак Людмила Павлівна

Одеса

e-mail: vavelon4ik@mail.ru

Моб. тел. 1: 0969208846

B (1 категорія) Одеса 18.11.2017
21
Снєгірьов Гордій Сергійович

Снєгірьов Гордій Сергійович

Мінськ

e-mail:

B (1 категорія) Мінськ 18.11.2017
22
Єланський Костянтин Юрійович

Єланський Костянтин Юрійович

Дніпропетровськ

e-mail: rensei@mail.ua

Моб. тел. 1: +380979209382

B (1 категорія) Дніпропетровськ 18.11.2017
23
Вілянський Андрій Володимирович

Вілянський Андрій Володимирович

Дніпро

e-mail: a.viliansky@gmail.com

Моб. 1: +380957212618

B (1 категорія) Дніпро 07.04.2018
24
Сельський Андрій Вікторович

Сельський Андрій Вікторович

Одеса

e-mail:

Моб. тел. 1: 0636728471

B (1 категорія) Одеса 18.11.2017
25
Тюрін Олександр Вікторович

Тюрін Олександр Вікторович

Одеса

e-mail:

B (1 категорія) Одеса 18.11.2017
26
Смирнов Євген Євгенович

Смирнов Євген Євгенович

Київ

e-mail:

Моб. тел. 1: 0634998818

B (1 категорія) Київ 07.04.2018
27
Діас Варона Педро Луїс

Діас Варона Педро Луїс

Кривий Ріг

e-mail: pedro.ukrain-karate@mail.ru

Моб. тел. 1: 0982637552

B (1 категорія) Кривий Ріг 07.04.2018
28
Ніколаєнко Антон Олегович

Ніколаєнко Антон Олегович

Харків

e-mail:

B (1 категорія) Харків 07.04.2018
29
Волощенко Євгенія Костянтинівна

Волощенко Євгенія Костянтинівна

Одеса

e-mail: majer.o-kan@mail.ru

Моб. тел. 1: 0637048222

B (1 категорія) Одеса 21.05.2017
30
Каморкін Дмитро Олександрович

Каморкін Дмитро Олександрович

Миколаїв

e-mail: kamorkin@gmail.com

Моб. тел. 1: 0660987109

B (1 категорія) Миколаїв 18.11.2017
31
Желєзко Юлія Вікторівна

Желєзко Юлія Вікторівна

Чернівці

e-mail: y_zhelezko@mail.ru

Моб. тел. 1: 0502379055

B (1 категорія) Чернівці 18.11.2017
32
Новов Данило Сергійович

Новов Данило Сергійович

м. Київ

e-mail: novovdc@gmail.com

Моб. тел. 1: +380633830007

B (1 категорія) м. Київ 18.11.2017
33
Кусий Володимир Васильович

Кусий Володимир Васильович

Львів

e-mail: Kysyi77@mail.ru

Моб. тел. 1: 0506629302

B (1 категорія) Львів 21.05.2017
34
Дуднік Василь Васильович

Дуднік Василь Васильович

Харків

e-mail:

B (1 категорія) Харків 19.11.2016
35
Горбань Андрій Ярославович

Горбань Андрій Ярославович

Червоноград

e-mail: goran67@mail.ru

Моб. тел. 1: 0952607841

C (2 категорія) Червоноград 17.05.2015
36
Гончарук Валерія Ігорівна

Гончарук Валерія Ігорівна

Одеса

e-mail: lerka_ya@ukr.net

Моб. тел. 1: 0938314639

C (2 категорія) Одеса 17.05.2015
37
Бубляс Сергій Олександрович

Бубляс Сергій Олександрович

Житомир

e-mail:

Моб. тел. 1: 0936503582

C (2 категорія) Житомир 18.11.2017
38
Богоявленська Олена Леонідівна

Богоявленська Олена Леонідівна

м.Мелітополь

e-mail: shiday2015@gmail.com

Моб. тел. 1: +380662439096

C (2 категорія) м.Мелітополь 18.11.2017
39
Бубляс Юлія Олександрівна

Бубляс Юлія Олександрівна

Житомир

e-mail:

Моб. тел. 1: 0933562123

C (2 категорія) Житомир 18.11.2017
40
Бобир Олег Олександрович

Бобир Олег Олександрович

Київ

e-mail: raukotar@bigmir.net

Моб. тел. 1: 0975359843

C (2 категорія) Київ 21.05.2017
41
Вишневецький Сергій Михайлович

Вишневецький Сергій Михайлович

Львів

e-mail: serhiyvysh@ukr.net

Моб. тел. 1: 0674965664

C (2 категорія) Львів 18.11.2017
42
Желєзняк Євген Юрійович

Желєзняк Євген Юрійович

Дніпропетровськ

e-mail: zheny89@bk.ru

C (2 категорія) Дніпропетровськ 18.11.2017
43
Зайцев Артем Сергійович

Зайцев Артем Сергійович

Житомир

e-mail:

Моб. тел. 1: 0638732525

C (2 категорія) Житомир 18.11.2017
44
Заворохін Дмитро Андрійович

Заворохін Дмитро Андрійович

Одеса

e-mail: zavorokhin@mail.ua

Моб. тел. 1: 0997142329

C (2 категорія) Одеса 07.04.2018
45
Краковяк Олександр Ігорович

Краковяк Олександр Ігорович

Київ

e-mail: supersasha1995@gmail.com

Моб. тел. 1: 0937956465

C (2 категорія) Київ 07.04.2018
46
Калмуцький В'ячеслав В'ячеславович

Калмуцький В'ячеслав В'ячеславович

Чернівці

e-mail: kalmuckiy@gmail.com

C (2 категорія) Чернівці 18.11.2017
47
Калита Роман Володимирович

Калита Роман Володимирович

Дніпропетровськ

e-mail: kalita.rom@mail.ru

C (2 категорія) Дніпропетровськ 18.11.2017
48
Монін Альфред Маркович

Монін Альфред Маркович

Дніпропетровськ

e-mail: alfred.monin93@gmail.com

Моб. тел. 1: +380661052071

C (2 категорія) Дніпропетровськ 07.04.2018
49
Карпюк Артем Вікторович

Карпюк Артем Вікторович

Житомир

e-mail: karpyuk@i.ua

Моб. тел. 1: 0964633382

C (2 категорія) Житомир 19.11.2016
50
Канівець Владислав Вадимович

Канівець Владислав Вадимович

Полтава

e-mail: Genius-23@mail.ru

Моб. тел. 1: +380667198262

C (2 категорія) Полтава 18.11.2017
51
Мовчан Роман Анатолійович

Мовчан Роман Анатолійович

Київ

e-mail: movchan.roma@yandex.ru

Моб. тел. 1: 0965575623

C (2 категорія) Київ 18.11.2017
52
Чорнокожа Михайло Миколайович

Чорнокожа Михайло Миколайович

Чернівці

e-mail: Karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0966063839

C (2 категорія) Чернівці 30.04.2016
53
Черданцев Євген Геннадійович

Черданцев Євген Геннадійович

м. Київ

e-mail: jenya82_cv@mail.ru

Моб. тел. 1: 0503286884

C (2 категорія) м. Київ 18.11.2017
54
Цимбрович Олександр Петрович

Цимбрович Олександр Петрович

Житомир

e-mail: a.p.tsymbrovych@gmail.com

Моб. тел. 1: 0677418131

C (2 категорія) Житомир 18.11.2017
55
Ковзіков Юрій Олександрович

Ковзіков Юрій Олександрович

м. Бердянськ

e-mail: fudosin-jka@rambler.ru

Моб. тел. 1: +380504848295

C (2 категорія) м. Бердянськ 18.11.2017
56
Чоботар Валерій Валерійович

Чоботар Валерій Валерійович

м. Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0507137750

C (2 категорія) м. Чернівці 30.04.2016
57
Коробенко Олександр Михайлович

Коробенко Олександр Михайлович

Київ

e-mail: ak@shogun.com.ua

Моб. тел. 1: 0632620229

C (2 категорія) Київ 19.11.2016
58
Корбут Олександр Васильвич

Корбут Олександр Васильвич

Чернівці

e-mail: mahaon09@ukr.net

Моб. тел. 1: 0954141281

C (2 категорія) Чернівці 30.04.2016
59
Корнійчук Максим Володимирович

Корнійчук Максим Володимирович

Вінниця

e-mail: max_kor@list.ru

Моб. тел. 1: 0674770947

C (2 категорія) Вінниця 21.11.2015
60
Михайленко Артем Юрійович

Михайленко Артем Юрійович

Кіровоград

e-mail: tema_vw@mail.ru

Моб. тел. 1: 0680444296

C (2 категорія) Кіровоград 07.04.2018
61
Марчук Дарина Михайлівна

Марчук Дарина Михайлівна

Одеса

e-mail:

Моб. тел. 1: 0939701727

C (2 категорія) Одеса 19.11.2016
62
Скуз Євгеній Ігорович

Скуз Євгеній Ігорович

м. Київ

e-mail: majron572@mail.ru

Моб. тел. 1: 0937221028

C (2 категорія) м. Київ 18.11.2017
63
Сердюк Станіслав Вячеславович

Сердюк Станіслав Вячеславович

Суми

e-mail: stasian@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0500335909

C (2 категорія) Суми 19.11.2016
64
Маргарит Ілля Ілліч

Маргарит Ілля Ілліч

м. Іллічівськ

e-mail: win-ill@ro.ru

Моб. тел. 1: 0632088611

C (2 категорія) м. Іллічівськ 19.11.2016
65
Кравчук Олександра Сергіївна

Кравчук Олександра Сергіївна

Чорноморськ

e-mail:

C (2 категорія) Чорноморськ 07.04.2018
66
Кравченко Анна Олександрівна

Кравченко Анна Олександрівна

Київ

e-mail: karatekravchenko@gmail.com

C (2 категорія) Київ 07.04.2018
67
Кравченко Катерина Геннадіївна

Кравченко Катерина Геннадіївна

м. Дніпропетровськ

e-mail: sniper_2000@mail.ru

Моб. тел. 1: +380507538475

C (2 категорія) м. Дніпропетровськ 19.11.2016
68
Процишин Артем Андрійович

Процишин Артем Андрійович

Житомир

e-mail: Artem.protsyshyn@ukr.net

Моб. тел. 1: 0966487771

C (2 категорія) Житомир 19.11.2016
69
Яхяєв Фарід Фархад

Яхяєв Фарід Фархад

Чернівці

e-mail:

C (2 категорія) Чернівці 21.05.2017
70
Маніліч Валерій Валерійович

Маніліч Валерій Валерійович

Чернівці

e-mail:

Моб. тел. 1: 0500729487

C (2 категорія) Чернівці 07.04.2018
71
Лазаренко Андрій Миколайович

Лазаренко Андрій Миколайович

Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0502060089

C (2 категорія) Чернівці 30.04.2016
72
Назін Олексій Володимирович

Назін Олексій Володимирович

Мелітополь

e-mail: alex1986.nazin@mail.ru

Моб. тел. 1: 0680799030

C (2 категорія) Мелітополь 07.04.2018
73
Недбайло Костянтин Юрійович

Недбайло Костянтин Юрійович

м. Харків

e-mail: konstantin_s_ned@mail.ru

Моб. тел. 1: +380990765443

C (2 категорія) м. Харків 18.11.2017
74
Ністор Максим Сергійович

Ністор Максим Сергійович

Чернівці

e-mail: nistormax@gmail.com

Моб. тел. 1: 0507186495

C (2 категорія) Чернівці 18.11.2017
75
Луцай Богдан Анатолійович

Луцай Богдан Анатолійович

м. Бердянськ

e-mail: fudosin-jka@rambler.ru

Моб. тел. 1: +380950608980

C (2 категорія) м. Бердянськ 18.11.2017
76
Мазарчук Катерина Володимирівна

Мазарчук Катерина Володимирівна

Житомир

e-mail: katuha.20@mail.ru

Моб. телефон: 0674048913

C (2 категорія) Житомир 07.04.2018
77
Постовалова Валентина Федорівна

Постовалова Валентина Федорівна

Львів

e-mail: v.postovalova.1568@gmail.com

Моб. тел. 1: 0672929310

C (2 категорія) Львів 18.11.2017
78
Панченко Андрій Андрійович

Панченко Андрій Андрійович

Суми

e-mail: djuz71@mail.ru

Моб. тел. 1: +380994782942

C (2 категорія) Суми 18.11.2017
79
Луговський Андрій Дмитрович

Луговський Андрій Дмитрович

м. Харків

e-mail: tigerwkf@gmail.com

Моб. тел. 1: +380959357508

D (3 категорія) м. Харків 18.11.2017
80
Мізевич Дмитро Євгенович

Мізевич Дмитро Євгенович

Донецьк

e-mail: digital_dima@mail.ru

Моб. тел. 1: 0662346540

D (3 категорія) Донецьк 18.11.2017
81
Мілько Анастасія Станіславівна

Мілько Анастасія Станіславівна

м. Харків

e-mail: Koksodrom@list.ru

Моб. тел. 1: +380935112355

D (3 категорія) м. Харків 18.11.2017
82
Люлька Аріна Юріївна

Люлька Аріна Юріївна

Тирасполь

e-mail:

D (3 категорія) Тирасполь 19.11.2016
83
Дорошенко Олександр .

Дорошенко Олександр .

Рубіжне

e-mail: alexdorosh25@mail.ua

Моб. тел. 1: +380501449905

D (3 категорія) Рубіжне 18.11.2017
84
Вовк Валерій Максимович

Вовк Валерій Максимович

Дніпро

e-mail:

Моб. телефон: 0966338247

D (3 категорія) Дніпро 07.04.2018
85
Королев Андрій Вікторович

Королев Андрій Вікторович

Харків

e-mail:

Моб. телефон: 0667651799

D (3 категорія) Харків 07.04.2018
86
Ілко Іван Серафімович

Ілко Іван Серафімович

Чернівці

e-mail:

D (3 категорія) Чернівці 21.05.2017
87
Собко Богдан Сергійович

Собко Богдан Сергійович

Харків

e-mail:

D (3 категорія) Харків 18.11.2017
88
Литкін Валентин Михайлович

Литкін Валентин Михайлович

м. Чернівці

e-mail: valentin-lytkin@mail.ru

Моб. тел. 1: 0990295443

D (3 категорія) м. Чернівці 30.04.2016
89
Кирилюк Олена Юріївна

Кирилюк Олена Юріївна

Дніпро

e-mail: lena.kirilyuk@bk.ru

Моб. телефон: 0975346729

D (3 категорія) Дніпро 07.04.2018
90
Лазнюк Вячеслав Анатолійович

Лазнюк Вячеслав Анатолійович

м.Запоріжжя

e-mail: laznyuk68@gmail.com

D (3 категорія) м.Запоріжжя 18.11.2017
91
Забара Валентин Михайлович

Забара Валентин Михайлович

м. Суми

e-mail:

D (3 категорія) м. Суми 18.11.2017
92
Малишкін Олег Анатолійович

Малишкін Олег Анатолійович

Дніпро

e-mail:

Моб. телефон: 0631554482

D (3 категорія) Дніпро 07.04.2018
93
Григоренко Микита Олександрович

Григоренко Микита Олександрович

м. Київ

e-mail: bbeexx1@ukr.net

Моб. тел. 1: +380938841546

D (3 категорія) м. Київ 21.05.2017
94
Наконечний Леонід Володимирович

Наконечний Леонід Володимирович

Купянськ

e-mail: wkf_lev@mail.ru

Моб. тел. 1: 0954845053

D (3 категорія) Купянськ 19.11.2016
95
Голосков Юрій Костянтинович

Голосков Юрій Костянтинович

Одеса

e-mail:

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
96
Косяк Олександр Володимирович

Косяк Олександр Володимирович

Куп'янськ

e-mail: wkfshotokan@mail.ru

Моб. тел. 1: 0992022133

D (3 категорія) Куп'янськ 19.11.2016
97
Новочинський Павло Васильович

Новочинський Павло Васильович

Миколаїв

e-mail: pavelnovochinskiy@gmail.com

D (3 категорія) Миколаїв 19.11.2016
98
Герасимов В'ячеслав Олександрович

Герасимов В'ячеслав Олександрович

м. Вінниця

e-mail: gerasimoff@meta.ua

Моб. тел. 1: 0679303817

D (3 категорія) м. Вінниця 18.11.2017
99
Пазюк Ігор Васильович

Пазюк Ігор Васильович

Харків

e-mail: igor-pazyuk@mail.ru

Моб. тел. 1: 0633139086

D (3 категорія) Харків 19.11.2016
100
Дутова Ольга Аваківна

Дутова Ольга Аваківна

м. Северодонецьк

e-mail: agniya.00@mail.ru

Моб. тел. 1: +380994552835

D (3 категорія) м. Северодонецьк 18.11.2017
101
Поволоцький Володимир Михайлович

Поволоцький Володимир Михайлович

м.Запоріжжя

e-mail: pochemy-to@bk.ru

Моб. тел. 1: +380509682325

D (3 категорія) м.Запоріжжя 18.11.2017
102
Костюченко Вероніка Олексіївна

Костюченко Вероніка Олексіївна

Житомир

e-mail: nikusik98@mail.ru

D (3 категорія) Житомир 18.11.2017
103
Гідрат Антон Ігорович

Гідрат Антон Ігорович

Харків

e-mail:

Моб. телефон: 0504013989

D (3 категорія) Харків 07.04.2018
104
Радченко Андрій Іванович

Радченко Андрій Іванович

м. Київ

e-mail: enpi@meta.ua

моб. тел.: +380994000766

D (3 категорія) м. Київ 18.11.2017
105
Костніков Олександр Сергійович

Костніков Олександр Сергійович

Одеса

e-mail:

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
106
Романенко Віктор Вікторович

Романенко Віктор Вікторович

м. Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0950245932

D (3 категорія) м. Чернівці 21.11.2015
107
Король Олександр Валерійович

Король Олександр Валерійович

м.Мелітополь

e-mail: alex11korol@mail.ru

Моб. тел. 1: +380678301075

D (3 категорія) м.Мелітополь 21.05.2017
108
Возник Артем Юрійович

Возник Артем Юрійович

Дніпро

e-mail: artikart@yandex.ua

Моб. телефон: 0974504090

D (3 категорія) Дніпро 07.04.2018
109
Мельник Галина Юріївна

Мельник Галина Юріївна

Львів

e-mail: Galyam@mail.ru

Моб. тел. 1: +380933487472

D (3 категорія) Львів 18.11.2017
110
Скорб Анастасія Сергіївна

Скорб Анастасія Сергіївна

Одеса

e-mail: stasyaskorb@rambler.ru

Моб. тел. 1: 0972070273

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
111
Стойко Віталій Васильович

Стойко Віталій Васильович

м. Львів

e-mail:

D (3 категорія) м. Львів 18.11.2017
112
Табаченко Костянтин Петрович

Табаченко Костянтин Петрович

м. Харків

e-mail: tigerwkf@gmail.com

Моб. тел. 1: +380982100660

D (3 категорія) м. Харків 18.11.2017
113
Бумбак Денис Вікторович

Бумбак Денис Вікторович

м. Чернівці

e-mail: rayden.art@gmail.com

Моб. тел. 1: 0662974547

D (3 категорія) м. Чернівці 21.11.2015
114
Козлов Олег Сергійович

Козлов Олег Сергійович

Київ

e-mail: oleg-rock@yandex.ua

D (3 категорія) Київ 19.11.2016
115
Бородін Василь Петрович

Бородін Василь Петрович

м. Київ

e-mail: borodin.86@mail.ru

Моб. тел. 1: +38096 9100105

D (3 категорія) м. Київ 18.11.2017
116
Трачук Анна Олександрівна

Трачук Анна Олександрівна

м.Мелітополь

e-mail: trachuk-anna90@mail.ru

Моб. тел. 1: +380682554914

D (3 категорія) м.Мелітополь 18.11.2017
117
Сушко Оксана Василівна

Сушко Оксана Василівна

Житомир

e-mail:

D (3 категорія) Житомир 21.05.2017
118
Бєлов Олександр Віталійович

Бєлов Олександр Віталійович

м. Чернівці

e-mail: aleksandr.belov88@gmail.com

Моб. тел. 1: +38‎0507124882

D (3 категорія) м. Чернівці 18.11.2017
119
Ткачук Сергій Васильович

Ткачук Сергій Васильович

м. Дніпро

e-mail:

D (3 категорія) м. Дніпро 18.11.2017
120
Кедьо Тетяна Костянтинівна

Кедьо Тетяна Костянтинівна

Кривий Ріг

e-mail: tanyushka-kasyan@mail.ru

Моб. тел. 1: 0971983512

D (3 категорія) Кривий Ріг 07.04.2018
121
Борисенко Владислав Володимирович

Борисенко Владислав Володимирович

м. Вінниця

e-mail: vladborisenko@meta.ua

Моб. тел. 1: 0965995622

D (3 категорія) м. Вінниця 18.11.2017
122
Кедьо Павло Сергійович

Кедьо Павло Сергійович

Кривий Ріг

e-mail: trunamysport@mail.ru

Моб. тел. 1: 0962791136

D (3 категорія) Кривий Ріг 07.04.2018
123
Антонов Владислав Віталійович

Антонов Владислав Віталійович

Одеса

e-mail:

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
124
Качуровський Олександр Сергійович

Качуровський Олександр Сергійович

м. Чернівці

e-mail: karate-leader@mail.ru

Моб. тел. 1: 0506069703

D (3 категорія) м. Чернівці 21.11.2015
125
Чабанова Валерія Василівна

Чабанова Валерія Василівна

Одеса

e-mail:

D (3 категорія) Одеса 19.11.2016
126
Шевчук Дмитро Олегович

Шевчук Дмитро Олегович

Одеса

e-mail: dmitriy-shevchuk-2017@mail.ru

Моб. телефон: 0931429327

D (3 категорія) Одеса 07.04.2018
127
Мокшенінов Віталій Андрійович

Мокшенінов Віталій Андрійович

м. Одеса

e-mail: ventel_96@ua.fm

Моб. тел. 1: 0637584267

D (3 категорія) м. Одеса 19.11.2016
128
Калініченко Сергій Васильович

Калініченко Сергій Васильович

м. Дніпро

e-mail: ukr.op2404@gmail.com

Моб. тел. 1: +380632459507

D (3 категорія) м. Дніпро 18.11.2017
129
Александрова Юлія Олександрівна

Александрова Юлія Олександрівна

м.Мелітополь

e-mail: dushechka_jul@mail.ru

Моб. тел. 1: +380961445566

D (3 категорія) м.Мелітополь 18.11.2017
130
Муляр Дмитро Вікторович

Муляр Дмитро Вікторович

м. Миколаїв

e-mail: Dimaobessa@gmail.com

Моб. тел. 1: +380951674014

D (3 категорія) м. Миколаїв 18.11.2017
131
Шелест Олександр Сергійович

Шелест Олександр Сергійович

Харків

e-mail:

Моб. телефон: 0939469416

D (3 категорія) Харків 07.04.2018
132
Доль Ірина Ростиславівна

Доль Ірина Ростиславівна

м. Львів

e-mail:

D (3 категорія) м. Львів 18.11.2017
133
Івасиків Мирослав Ігорович

Івасиків Мирослав Ігорович

Львів

e-mail: miroslav27mu@gmail.com

D (3 категорія) Львів 19.11.2016
134
Єлізаров Віталій Ігорович

Єлізаров Віталій Ігорович

Житомир

e-mail:

D (3 категорія) Житомир 21.05.2017
135
Кукул Олександр Григорович

Кукул Олександр Григорович

Тирасполь

e-mail:

D (3 категорія) Тирасполь 19.11.2016