Всі
Ліцензія дійсна
Строк ліцензії скінчився

Статистика

Всього Тренерів308
Всього по категорії Вища категорія13
Всього по категорії 1 Категорія25
Всього по категорії 2 Категорія38
Всього по категорії 3 Категорія130
ПІБ Представництво Клуб Тренерська категорія № сертифікату Дата закінчення ліцензії
1
Морозов Денис Валерійович

Морозов Денис Валерійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі Вища категорія 160005 15.11.2222
2
Білоскурський Руслан Романович

Білоскурський Руслан Романович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Дзаммай Вища категорія 160035 15.11.2222
3
Невмержицький Максим Петрович

Невмержицький Максим Петрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон Вища категорія 160033 15.11.2222
4
Коновалов Олексій Володимирович

Коновалов Олексій Володимирович

м. Львів

e-mail: OKINAWA.ODESSA@MAIL.RU

Тел.:

Одеська область Окінава Вища категорія 160167 15.11.2222
5
Корнійчук Петро Петрович

Корнійчук Петро Петрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Січ Вища категорія 160029 15.11.2222
6
Білоскурський Андрій Романович

Білоскурський Андрій Романович

м. Львів

e-mail: ab@shogun.com.ua

Тел.:

м. Киів Сьогун Вища категорія 160034 15.11.2222
7
Нікулін Антон Володимирович

Нікулін Антон Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Юніон Вища категорія 160032 15.11.2222
8
Негатуров Ігор Олександрович

Негатуров Ігор Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Тигрьонок Вища категорія 160015 15.11.2222
9
Пікулін Олександр Сергійович

Пікулін Олександр Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Лідер Вища категорія 160036 15.11.2222
10
Богдан Ігор Орестович

Богдан Ігор Орестович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Скіф Вища категорія 160030 15.11.2222
11
Сіраковський Микола Віталійович

Сіраковський Микола Віталійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін Вища категорія 160243 27.09.2020
12
Тонкошкур Олександр Олександрович

Тонкошкур Олександр Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Катана Вища категорія 160012 15.11.2222
13
Ушакова Тетяна Юріївна

Ушакова Тетяна Юріївна

м. Львів

e-mail: areylviv@gmail.com

Тел.:093 9725462

Львівська область Арей Вища категорія 160031 15.11.2222
14
Зарецький Володимир Ігорович

Зарецький Володимир Ігорович

м. Львів

e-mail:

Тел.:0630519705

Одеська область ROYAL TEAM 1 Категорія 160296 14.09.2020
15
Капустіна Лариса Вiкторiвна

Капустіна Лариса Вiкторiвна

м. Львів

e-mail: zt-satori@ukr.net

Тел.:0679862036

Житомирська область Саторі 1 Категорія 160182 15.11.2019
16
Лазоренко Андрій Миколайович

Лазоренко Андрій Миколайович

м. Львів

e-mail: karate-leader@mail.ru

Тел.:

Чернівецька область Лідер 1 Категорія 160185 15.11.2019
17
Логвіненко Марія Ігорівна

Логвіненко Марія Ігорівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:0631357573

м. Киів Сен-бін 1 Категорія 160086 15.11.2019
18
Вілянський Володимир Миколайович

Вілянський Володимир Миколайович

м. Львів

e-mail: v_vilyansky@mail.ru

Тел.:

Дніпропетровська область НГУ 1 Категорія 160017 15.11.2019
19
Кірсанов Кирило Валентинович

Кірсанов Кирило Валентинович

м. Львів

e-mail: nmu-sport@mail.ru

Тел.:

Дніпропетровська область Легенда 1 Категорія 160020 15.11.2019
20
Мотовилін Євген Ігорович

Мотовилін Євген Ігорович

м. Львів

e-mail: tay-sen@mail.ru

Тел.:

Чернівецька область Тай-сен 1 Категорія 160164 15.11.2019
21
Чабанов Василь Миколайович

Чабанов Василь Миколайович

м. Львів

e-mail: o-kan@ukr.net

Тел.:+380504153596

Одеська область О-КАН 1 Категорія 160009 15.11.2019
22
Караван Володимир Володимирович

Караван Володимир Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Тора 1 Категорія 160234 29.02.2020
23
Хомутенко Руслан Миколайович

Хомутенко Руслан Миколайович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 1 Категорія 160003 15.11.2019
24
Червінський Сергій Орестович

Червінський Сергій Орестович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 1 Категорія 160097 15.11.2019
25
Коханець Олексій Григорович

Коханець Олексій Григорович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Захист 1 Категорія 160008 15.11.2019
26
Ястребов Олег Олександрович

Ястребов Олег Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Тайкан 1 Категорія 160074 15.11.2019
27
Угніч Ігор Валентинович

Угніч Ігор Валентинович

м. Львів

e-mail: ugnich2010@gmail.com

Тел.:0669542448

Сумська область ПРОГРЕС 1 Категорія 160052 15.11.2019
28
Коломієць Вадим Іванович

Коломієць Вадим Іванович

м. Львів

e-mail: wado@ukr.net

Тел.:+380677853874

Сумська область Вадо-Кай Суми 1 Категорія 160049 15.11.2019
29
Чабанова Юлія Валеріївна

Чабанова Юлія Валеріївна

м. Львів

e-mail: o-kan@ukr.net

Тел.:+380503906068

Одеська область О-КАН 1 Категорія 160010 15.11.2019
30
Яцкова Анна Дмитрівна

Яцкова Анна Дмитрівна

м. Львів

e-mail: Anya_koryagina@ukr.net

Тел.:

Житомирська область Додзе 1 Категорія 160298 13.08.2020
31
Богодистий Микола Іванович

Богодистий Микола Іванович

м. Львів

e-mail: wkf.poltava@gmail.com

Тел.:050 21 46 770

Полтавська область Вадо-Кай 1 Категорія 160048 15.11.2019
32
Єланський Костянтин Юрійович

Єланський Костянтин Юрійович

м. Львів

e-mail: rensei@mail.ua

Тел.:097 920 93 82

Дніпропетровська область Ренсей 1 Категорія 160024 15.11.2019
33
Степанчук Євген Олександрович

Степанчук Євген Олександрович

м. Львів

e-mail: grandkarate@mail.ru

Тел.:0677663808

Одеська область Гранд Спорт 1 Категорія 160011 15.11.2019
34
Зима Андрій Миколайович

Зима Андрій Миколайович

м. Львів

e-mail: clubippon@ukr.net

Тел.:+380995201317

Дніпропетровська область ІППОН 1 Категорія 160016 15.11.2019
35
Баранов Михайло Валерійович

Баранов Михайло Валерійович

м. Львів

e-mail: ayumi.karateclub@mail.ru

Тел.:

Харківська область Аюмі 1 Категорія 160065 15.11.2019
36
Парадівський Мар'ян Миколайович

Парадівський Мар'ян Миколайович

м. Львів

e-mail:

Тел.:+380633066122

Львівська область Беллатор 1 Категорія 160045 15.11.2019
37
Нікуліна Ольга Євгенівна

Нікуліна Ольга Євгенівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Юніон 1 Категорія 160163 15.11.2019
38
Приведенний Микола Олексійович

Приведенний Микола Олексійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Шиай 1 Категорія 160053 15.11.2019
39
Бондаренко Марія Валентинівна

Бондаренко Марія Валентинівна

м. Львів

e-mail: bondarenko-maria1987@yandex.ua

Тел.:0954332594

Сумська область ПРОГРЕС 2 Категорія 160051 15.11.2018
40
Буряк Олександр Анатолійович

Буряк Олександр Анатолійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область НОРВЕН 2 Категорія 160064 15.11.2018
41
Єфремов Олександр Павлович

Єфремов Олександр Павлович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 2 Категорія 160098 15.11.2018
42
Сергєєв Олександр Андрійович

Сергєєв Олександр Андрійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Максимум 2 Категорія 160119 15.11.2018
43
Савчук Сергій Михайлович

Савчук Сергій Михайлович

м. Львів

e-mail: starui-voin@bigmir.net

Тел.:0976714752

Львівська область Самурай 2 Категорія 160042 15.11.2018
44
Богач Марія Валеріївна

Богач Марія Валеріївна

м. Львів

e-mail: kensei.lviv@gmail.com

Тел.:

Львівська область Кенсей 2 Категорія 160040 15.11.2018
45
Сідлярчук Святослав Ярославович

Сідлярчук Святослав Ярославович

м. Львів

e-mail: sidlyar@mail.ru

Тел.:

Чернівецька область Дзаммай 2 Категорія 160118 15.11.2018
46
Андріянов Анатолій Олегович

Андріянов Анатолій Олегович

м. Львів

e-mail: tiger.club.dnipro22@gmail.com

Тел.:

Дніпропетровська область Тайгер 2 Категорія 160242 18.10.2019
47
Рибачок Вадим Анатолійович

Рибачок Вадим Анатолійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Січ 2 Категорія 160028 15.11.2018
48
Ястребова Ганна Сергіївна

Ястребова Ганна Сергіївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Тайкан 2 Категорія 160075 15.11.2018
49
Коробков Володимир Олексійович

Коробков Володимир Олексійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Миколаївська область Олімпік-Миколаїв 2 Категорія 160001 15.11.2018
50
Вітос Олексій Ярославович

Вітос Олексій Ярославович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область ROYAL TEAM 2 Категорія 160295 14.09.2019
51
Дрозд Іван Іванович

Дрозд Іван Іванович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Миколаївська область Фортіс 2 Категорія 160199 15.11.2018
52
Кутузова Світлана Сергіївна

Кутузова Світлана Сергіївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Спарта-Харків 2 Категорія 160244 27.09.2019
53
Вишневецький Сергій Михайлович

Вишневецький Сергій Михайлович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Скіф 2 Категорія 160039 15.11.2018
54
Приведенний Олексій Миколайович

Приведенний Олексій Миколайович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Шиай 2 Категорія 160054 15.11.2018
55
Куртян Тетяна Володимирівна

Куртян Тетяна Володимирівна

м. Львів

e-mail: kurtyan80@mail.ru

Тел.:

м. Киів БУДО 2 Категорія 160082 15.11.2018
56
Cемченко Антон Владиславович

Cемченко Антон Владиславович

Львів

e-mail: kcpride@ukr.net

Тел.:

Запорізька область Прайд 2 Категорія 160230 13.03.2020
57
Кузьменко Жанна Анатоліївна

Кузьменко Жанна Анатоліївна

м. Львів

e-mail: iji.karate@gmail.com

Тел.:

м. Киів ІДЖІ 2 Категорія 160200 15.09.2019
58
Долгая Катерина Олександрівна

Долгая Катерина Олександрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 2 Категорія 160172 15.11.2018
59
Волощенко Євгенія Костянтинівна

Волощенко Євгенія Костянтинівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 2 Категорія 160170 15.11.2018
60
Мілько Наталія Романівна

Мілько Наталія Романівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Шкільний спорт 2 Категорія 160081 15.11.2018
61
Новочинський Павло Васильович

Новочинський Павло Васильович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Миколаївська область Фортіс 2 Категорія 160127 15.11.2018
62
Плетньова Олена Володимирівна

Плетньова Олена Володимирівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Фенікс 2 Категорія 160240 18.09.2019
63
Постовалова Наталія Анатолівна

Постовалова Наталія Анатолівна

м. Львів

e-mail: nata.postovalova28@gmail.com

Тел.:0673321027

Львівська область Миротворець 2 Категорія 160246 19.10.2019
64
Галактіонов Олексій Васильович

Галактіонов Олексій Васильович

Львів

e-mail: gaal21021977@mail.ru

Тел.:

Запорізька область Шидай 2 Категорія 160229 20.02.2020
65
Мазалов Сергій Іванович

Мазалов Сергій Іванович

м. Львів

e-mail: mikado_sergey@mail.ru

Тел.:050-30-222-68

Харківська область Мікадо 2 Категорія 160245 18.10.2019
66
Зеленов Володимир Олександрович

Зеленов Володимир Олександрович

Львів

e-mail: zelenov@i.ua

Тел.:098 420 33 60

Житомирська область Скеля 2 Категорія 160213 20.02.2020
67
Матюшин Михайло Геннадійович

Матюшин Михайло Геннадійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 2 Категорія 160177 15.11.2018
68
Горбовий Орест Богданович

Горбовий Орест Богданович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Одісей 2 Категорія 160044 15.11.2018
69
Петросюк Анатолій Миколайович

Петросюк Анатолій Миколайович

м. Львів

e-mail:

Тел.:0634942992

Одеська область Мауглі 2 Категорія 160174 15.11.2018
70
Пашаєв Аріф Ісміханович

Пашаєв Аріф Ісміханович

Львів

e-mail:

Тел.:+380638568880

м. Киів PASHAEV TEAM 2 Категорія 160214 20.02.2020
71
Нікіна Віолетта Миколаївна

Нікіна Віолетта Миколаївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Донецька область D-Sport 2 Категорія 160026 15.11.2018
72
Михайленко Анатолій Анатолійович

Михайленко Анатолій Анатолійович

Львів

e-mail: sp.anatoly@gmail.com

Тел.:

Запорізька область Concordia 2 Категорія 160232 20.02.2020
73
Пічугін Денис Сергійович

Пічугін Денис Сергійович

м. Львів

e-mail: Pichugin1987@bk.ru

Тел.:0936308643

Львівська область Фенікс 2 Категорія 160239 18.09.2019
74
Ніколаєнко Антон Олегович

Ніколаєнко Антон Олегович

м. Львів

e-mail: tiger_club@mail.ru

Тел.:

Харківська область Тигр 2 Категорія 160059 15.11.2018
75
Криловський Денис Юрійович

Криловський Денис Юрійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Легіон 2 Категорія 160166 15.11.2018
76
Каморкін Дмитро Олександрович

Каморкін Дмитро Олександрович

м. Львів

e-mail: kamorkin@gmail.com

Тел.:0660987109

Миколаївська область Шіро-Рю 2 Категорія 160128 15.11.2018
77
Ласкава Ірина Миколаївна

Ласкава Ірина Миколаївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 2 Категорія 160297 15.09.2019
78
Заяц Катерина Олександрівна

Заяц Катерина Олександрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Гладіатор 3 Категорія 160063 15.11.2017
79
Дашкевич Володимир Анатолійович

Дашкевич Володимир Анатолійович

м. Львів

e-mail: zanshin.berdyansk@bk.ru

Тел.:0679570610

Запорізька область Дзаншин 3 Категорія 160241 18.09.2018
80
Дем'янчук Ігор Миколайович

Дем'янчук Ігор Миколайович

м. Львів

e-mail: Savchuk.karate@gmail.com

Тел.:+380683266080

Львівська область Самурай 3 Категорія 160135 15.11.2017
81
Діас Варона Педро

Діас Варона Педро

м. Львів

e-mail: pedro.ukrain-karate@mail.ru

Тел.:

Дніпропетровська область Дракон 3 Категорія 160023 15.11.2017
82
Войнов Владислав Володимирович

Войнов Владислав Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160079 15.11.2017
83
Головешко Володимир Анатолійович

Головешко Володимир Анатолійович

м. Львів

e-mail: Okinawa.odessa@mail.ru

Тел.:

Одеська область Окінава 3 Категорія 160168 15.11.2017
84
Булах Сергій Павлович

Булах Сергій Павлович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160091 15.11.2017
85
Григоренко Микита Олександрович

Григоренко Микита Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160095 15.11.2017
86
Бєлов Олександр Віталійович

Бєлов Олександр Віталійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Максимум 3 Категорія 160155 15.11.2017
87
Богоявленська Олена Леонідівна

Богоявленська Олена Леонідівна

Львів

e-mail:

Тел.:

Запорізька область Шидай 3 Категорія 160233 20.02.2020
88
Коломієць Ольга Миколаївна

Коломієць Ольга Миколаївна

м. Львів

e-mail: wado@ukr.net

Тел.:+380661575516

Сумська область Вадо-Кай Суми 3 Категорія 160050 15.11.2017
89
Бунцев Олександр Сергійович

Бунцев Олександр Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160141 15.11.2017
90
Вітер Назарій Володимирович

Вітер Назарій Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:+380979450948

Львівська область Самурай 3 Категорія 160134 15.11.2017
91
Дерега Роман Володимирович

Дерега Роман Володимирович

м. Львів

e-mail: deregaroman@gmail.com

Тел.:063 72 70 317

Львівська область Доджі 3 Категорія 160136 15.11.2017
92
Зеленов Кирило Олександрович

Зеленов Кирило Олександрович

Львів

e-mail: zelenov@mail.ru

Тел.:093 495 24 11

Житомирська область Скеля 3 Категорія 160212 20.02.2020
93
Гідрат Антон Ігорович

Гідрат Антон Ігорович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Бушидо Харків 3 Категорія 160069 15.11.2017
94
Баранецький Денис Русланович

Баранецький Денис Русланович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160149 15.11.2017
95
Голіков Віталій Вікторович

Голіков Віталій Вікторович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Максимум 3 Категорія 160153 14.11.2017
96
Барабуха Олег Володимирович

Барабуха Олег Володимирович

м. Львів

e-mail: obarabukha@gmail.com

Тел.:0672701815

Дніпропетровська область Бушідо-Кривий Ріг 3 Категорія 160021 15.11.2017
97
Бурдейний Владислав Васильович

Бурдейний Владислав Васильович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160143 15.11.2017
98
Збицький Олександр Володимирович

Збицький Олександр Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Дзесінмон-Серінрю Одеса 3 Категорія 160236 29.02.2020
99
Вох Артем Валентинович

Вох Артем Валентинович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160103 15.11.2017
100
Калмуцький Вячеслав Вячеславович

Калмуцький Вячеслав Вячеславович

м. Львів

e-mail: taysencv@gmail.com

Тел.:099 785 29 45

Чернівецька область Тай-сен 3 Категорія 160158 15.11.2017
101
Бігун Сергій Сергійович

Бігун Сергій Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160100 15.11.2017
102
Білюк Анастасія Анатоліївна

Білюк Анастасія Анатоліївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160089 15.11.2017
103
Волошко Ірина Анатоліївна

Волошко Ірина Анатоліївна

Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Спарта-Харків 3 Категорія 160220 20.02.2020
104
Кабрері Франциско Парес

Кабрері Франциско Парес

Львів

e-mail: ?abrera64@mail.ru

Тел.:

Кіровоградська область Дзенсімон-Серінрю 3 Категорія 1602222 13.03.2020
105
Кісельов Володимир Олександрович

Кісельов Володимир Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160102 15.11.2017
106
Буднік Павло Олегович

Буднік Павло Олегович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160146 15.11.2017
107
Каїнська Наталя Зіновіївна

Каїнська Наталя Зіновіївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Доджі 3 Категорія 160137 15.11.2017
108
Іскендерова Лейла Олександрівна

Іскендерова Лейла Олександрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160092 15.11.2017
109
Бігіч Катерина Олександрівна

Бігіч Катерина Олександрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160094 15.11.2017
110
Вакуленко Дмитро Сергійович

Вакуленко Дмитро Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Дніпропетровська область Шафран 3 Категорія 160238 23.03.2018
111
Каменєв Гліб В’ячеславович

Каменєв Гліб В’ячеславович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160109 15.11.2017
112
Кандиба Дмитро Володимирович

Кандиба Дмитро Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Катана 3 Категорія 160013 15.11.2017
113
Варенко Владислав Анатолійович

Варенко Владислав Анатолійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Бушидо Харків 3 Категорія 160068 15.11.2017
114
Возник Артем Юрійович

Возник Артем Юрійович

м. Львів

e-mail: artikart@yandex.ru

Тел.:0974504090

Дніпропетровська область Бушідо-Кривий Ріг 3 Категорія 160022 15.11.2017
115
Капустін Віталій Володимирович

Капустін Віталій Володимирович

м. Львів

e-mail: zt-satori@ukr.net

Тел.:0934315323

Житомирська область Саторі 3 Категорія 160183 15.11.2017
116
Вілянський Андрій Володимирович

Вілянський Андрій Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:+380675774515

Дніпропетровська область НГУ 3 Категорія 160018 15.11.2017
117
Бєлєвцов Максим Олександрович

Бєлєвцов Максим Олександрович

м. Львів

e-mail: Max_belevtsov@mail.ru

Тел.:

м. Киів БУДО 3 Категорія 160083 15.11.2017
118
Дрозд Сергій Сергійович

Дрозд Сергій Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Миколаївська область Олімпік-Миколаїв 3 Категорія 160002 15.11.2017
119
Караван Максим Володимирович

Караван Максим Володимирович

м. Львів

e-mail: tora_karate@ukr.net

Тел.:+38050 325 63 66

Харківська область Тора 3 Категорія 160058 15.11.2017
120
Дудак Максим Володимирович

Дудак Максим Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160108 15.11.2017
121
Ковальчук Інна Петрівна

Ковальчук Інна Петрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160110 15.11.2017
122
Бородін Василь Петрович

Бородін Василь Петрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160145 15.11.2017
123
Ковзіков Юрій Олександрович

Ковзіков Юрій Олександрович

Львів

e-mail:

Тел.:

Запорізька область Concordia 3 Категорія 160228 20.02.2020
124
Козлов Олег Сергійович

Козлов Олег Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160150 15.11.2017
125
Жегалюк Артем Дмитрович

Жегалюк Артем Дмитрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:0638780963

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160084 15.11.2017
126
Желєзко Юлія Вікторівна

Желєзко Юлія Вікторівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Максимум 3 Категорія 160152 15.11.2017
127
Ілко Іван Серафимович

Ілко Іван Серафимович

м. Львів

e-mail: taysencv@gmail.com

Тел.:+380993400820

Чернівецька область Тай-сен 3 Категорія 160160 15.11.2017
128
Борисов Олег Генадійович

Борисов Олег Генадійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:0504165060

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160087 15.11.2017
129
Івасюк Петро Васильович

Івасюк Петро Васильович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160151 15.11.2017
130
Бойко Ілля Олексійович

Бойко Ілля Олексійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160148 15.11.2017
131
Єланська Олександра Олександрівна

Єланська Олександра Олександрівна

м. Львів

e-mail: rensei@mail.ua

Тел.:097 656 31 52

Дніпропетровська область Ренсей 3 Категорія 160025 15.11.2017
132
Герасимов Михайлo Михайлович

Герасимов Михайлo Михайлович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр 3 Категорія 160205 18.10.2018
133
Кулик Віталій Костянтинович

Кулик Віталій Костянтинович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 3 Категорія 160175 15.11.2017
134
Панько Михайло Михайлович

Панько Михайло Михайлович

м. Львів

e-mail: joshinmon@ukr.net

Тел.:

Одеська область Дзесінмон-Серінрю Одеса 3 Категорія 160235 29.02.2020
135
Юсіфов Орхан Сахібович

Юсіфов Орхан Сахібович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 3 Категорія 160178 15.11.2017
136
Корягіна Олександра Дмитрівна

Корягіна Олександра Дмитрівна

м. Львів

e-mail: koryagina_aleksandra92@mail.ru

Тел.:

Житомирська область Додзе 3 Категорія 160179 15.11.2017
137
Ямбуренко Іван Олексійович

Ямбуренко Іван Олексійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160111 15.11.2017
138
Щербина Роман Анатолійович

Щербина Роман Анатолійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Бушидо Харків 3 Категорія 160071 15.11.2017
139
Шурпан Сергій Володимирович

Шурпан Сергій Володимирович

Львів

e-mail: zanshin.berdyansk@bk.ru

Тел.:0992917705, 0679570610

Запорізька область Дзаншин 3 Категорія 160226 20.02.2020
140
Краков'як Олександр Ігорович

Краков'як Олександр Ігорович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160107 15.11.2017
141
Кохановський Андрій Вікторович

Кохановський Андрій Вікторович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160104 15.11.2017
142
Кравченко Катерина Геннадіївна

Кравченко Катерина Геннадіївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:+380507538475

Дніпропетровська область НГУ 3 Категорія 160019 15.11.2017
143
Шеховцов Максим Вікторович

Шеховцов Максим Вікторович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Донецька область D-Sport 3 Категорія 160027 15.11.2017
144
Шелест Олександр Сергійович

Шелест Олександр Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Бушидо Харків 3 Категорія 160070 15.11.2017
145
Крива Катерина Олександрівна

Крива Катерина Олександрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Самурай 3 Категорія 160043 15.11.2017
146
Швець Євген Олегович

Швець Євген Олегович

м. Львів

e-mail: zhenyashvets@gmail.com

Тел.:0934168075

Одеська область Мауглі 3 Категорія 160007 15.11.2017
147
Чижов Олексій Сергійович

Чижов Олексій Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Київська область Дайтан 3 Категорія 160117 15.11.2017
148
Палашевський Сергій Олександрович

Палашевський Сергій Олександрович

м. Львів

e-mail: eagle_73@bk.ru

Тел.:

Одеська область Яструб 3 Категорія 160294 14.09.2018
149
Кузнець Олексій Васильович

Кузнець Олексій Васильович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160106 15.11.2017
150
Кузнець Андрій Олексійович

Кузнець Андрій Олексійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160115 15.11.2017
151
Хромушин Андрій Андрійович

Хромушин Андрій Андрійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Січ 3 Категорія 160131 15.11.2017
152
Куксенок Дмитро Валерійович

Куксенок Дмитро Валерійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160147 15.11.2017
153
Цимбал Костянтин Олександрович

Цимбал Костянтин Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160088 15.11.2017
154
Тулянкіна Тетяна Валентинівна

Тулянкіна Тетяна Валентинівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Тигр 3 Категорія 160140 15.11.2017
155
Трачук Юрій Миколайович

Трачук Юрій Миколайович

м. Львів

e-mail: tyra0387@gmail.com

Тел.:+3 8 066 173 51 90

Харківська область Бушидо Харків 3 Категорія 160067 15.11.2017
156
Тушницька Тетяна Олегівна

Тушницька Тетяна Олегівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Беллатор 3 Категорія 160046 15.11.2017
157
Ліщук Ірина Петрівна

Ліщук Ірина Петрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 3 Категорія 160186 15.11.2017
158
Літинська Тереза Михайлівна

Літинська Тереза Михайлівна

м. Львів

e-mail: terezalit@mail.ru

Тел.:

Тернопільська область Тернопіль 3 Категорія 160124 15.11.2017
159
Філін-Філінюк Віктор Анатолійович

Філін-Філінюк Віктор Анатолійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:+380675741692

Харківська область Гладіатор 3 Категорія 160072 15.11.2017
160
Лавренюк Олена Олександрівна

Лавренюк Олена Олександрівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Шиай 3 Категорія 160056 15.11.2017
161
Суварян Олександр Сергійович

Суварян Олександр Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Будо-Жидачів 3 Категорія 160138 15.11.2017
162
Ламадзе Гарі Ігорович

Ламадзе Гарі Ігорович

м. Львів

e-mail:

Тел.:+380639635190

Львівська область Кенсей 3 Категорія 160132 15.11.2017
163
Стьопкіна Наталія Евгенівна

Стьопкіна Наталія Евгенівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область ROYAL TEAM 3 Категорія 1603299 13.08.2020
164
Левчук Сергій Андрійович

Левчук Сергій Андрійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160113 15.11.2017
165
Левадний Олексій Олександрович

Левадний Олексій Олександрович

Львів

e-mail: alexey.levadniy@gmail.com

Тел.:

Харківська область Будокан 3 Категорія 160221 20.02.2020
166
Степаняк Віталій Володимирович

Степаняк Віталій Володимирович

м. Львів

e-mail:

Тел.:0939590198

Львівська область Арей 3 Категорія 160133 15.11.2017
167
Литкін Валентин Михайлович

Литкін Валентин Михайлович

м. Львів

e-mail: valentin-lytkin@mail.ru

Тел.:0956763581

Чернівецька область Максимум 3 Категорія 160121 15.11.2017
168
Степанчук Валерій Олександрович

Степанчук Валерій Олександрович

Львів

e-mail: grandkarate@mail.ru

Тел.:0677663808

Одеська область Гранд Спорт 3 Категорія 160215 20.02.2020
169
Лукашенко Максим Генадійович

Лукашенко Максим Генадійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160080 15.11.2017
170
Сокольніков Микола Олександрович

Сокольніков Микола Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Максимум 3 Категорія 160154 15.11.2017
171
Мілько Aнастасія Станіславівна

Мілько Aнастасія Станіславівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Харківська область Шиай 3 Категорія 160169 15.11.2017
172
Смирнов Євген Євгенович

Смирнов Євген Євгенович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160105 15.11.2017
173
Мішенін Валерій Юрійович

Мішенін Валерій Юрійович

м. Львів

e-mail: Klub-voin@yandex.ru

Тел.:

Миколаївська область Самата 3 Категорія 160162 15.11.2017
174
Мінаєв Олексій Андрійович

Мінаєв Олексій Андрійович

м. Львів

e-mail: minavidze@rambler.ru

Тел.:

Житомирська область Додзе 3 Категорія 160180 15.11.2017
175
Серьогіна Аніта Артурівна

Серьогіна Аніта Артурівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Катана 3 Категорія 160014 15.11.2017
176
Сергеєв Андрій Ігорович

Сергеєв Андрій Ігорович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160101 15.11.2017
177
Серокуров Олександр Олександрович

Серокуров Олександр Олександрович

Львів

e-mail: serokurov.aleksandr@mail.ru

Тел.:0502100324

Харківська область PHENIX 3 Категорія 160216 20.02.2020
178
Маленков Костянтин Сергійович

Маленков Костянтин Сергійович

Львів

e-mail: Okinawa.odessa@mail.ru

Тел.:

Одеська область Окінава 3 Категорія 160224 13.03.2020
179
Мазарчук Катерина Володимирівна

Мазарчук Катерина Володимирівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Саторі 3 Категорія 160184 15.11.2017
180
Семенцов Віталій Сергійович

Семенцов Віталій Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160077 15.11.2017
181
Сальник Анатолій Сергійович

Сальник Анатолій Сергійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160099 15.11.2017
182
Мельник Галина Юріївна

Мельник Галина Юріївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Львівська область Арей 3 Категорія 160041 15.11.2017
183
Сірош Єлизавета Юріївна

Сірош Єлизавета Юріївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160078 15.11.2017
184
Пак Гнат Юрійович

Пак Гнат Юрійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160142 15.11.2017
185
Мокринчук Андрій Олександрович

Мокринчук Андрій Олександрович

м. Львів

e-mail: mokrinchuk1990@mail.ua

Тел.:0989554464

Львівська область Миротворець 3 Категорія 160125 15.11.2017
186
Михайленко Артем ЮрІйович

Михайленко Артем ЮрІйович

Львів

e-mail:

Тел.:

Кіровоградська область Дзенсімон-Серінрю 3 Категорія 160223 20.02.2020
187
Михайленко Руслан Анатолійович

Михайленко Руслан Анатолійович

Львів

e-mail:

Тел.:

Запорізька область Concordia 3 Категорія 160231 20.02.2020
188
Рудаков Олександр Федорович

Рудаков Олександр Федорович

м. Львів

e-mail:

Тел.:0661464284

Запорізька область Concordia 3 Категорія 160227 29.02.2020
189
Рудь Олександр Олександрович

Рудь Олександр Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін 3 Категорія 160093 15.11.2017
190
Руденко Руслан Васильович

Руденко Руслан Васильович

Львів

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Будо-Житомир 3 Категорія 160211 20.02.2020
191
Романюк Єгор Олегович

Романюк Єгор Олегович

Львів

e-mail: Okinawa.odessa@mail.ru

Тел.:

Одеська область Окінава 3 Категорія 160225 13.03.2020
192
Нікітенко Максим Іванович

Нікітенко Максим Іванович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сьогун 3 Категорія 160112 15.11.2017
193
Репко Олексій Олегович

Репко Олексій Олегович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Тайфун-Київ 3 Категорія 160116 15.11.2017
194
Пазюк Ігор Васильович

Пазюк Ігор Васильович

м. Львів

e-mail: igor-pazyuk@mail.ru

Тел.:

Харківська область Гладіатор 3 Категорія 160062 15.11.2017
195
Процишин Артем Андрійович

Процишин Артем Андрійович

м. Львів

e-mail:

Тел.:0966487771

Житомирська область Додзе 3 Категорія 160181 15.11.2017
196
Ністор Максим Сергійович

Ністор Максим Сергійович

м. Львів

e-mail: taysencv@gmail.com

Тел.:050 718 64 95

Чернівецька область Тай-сен 3 Категорія 160157 15.11.2017
197
Павлюченко Олексій Сергійович

Павлюченко Олексій Сергійович

м. Львів

e-mail: filin1975@gmail.com

Тел.:+380978131551

Харківська область Гладіатор 3 Категорія 160073 15.11.2017
198
Постовалова Валентина Федорівна

Постовалова Валентина Федорівна

м. Львів

e-mail: v.postovalova.1568@gmail.com

Тел.:0672929310

Львівська область Миротворець 3 Категорія 160047 15.11.2017
199
Негатуров Дмитро Олександрович

Негатуров Дмитро Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Тигрьонок 3 Категорія 160300 13.08.2020
200
Пінчук Сергій Олександрович

Пінчук Сергій Олександрович

м. Львів

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон 3 Категорія 160076 15.11.2017
201
Недбайло Максим Юрійович

Недбайло Максим Юрійович

м. Львів

e-mail: karate_kharkov@mail.ru

Тел.:+380502160350

Харківська область Центуріон 3 Категорія 160061 15.11.2017
202
Недбайло Костянтин Юрійович

Недбайло Костянтин Юрійович

м. Львів

e-mail: konstantin_s_ned@mail.ru

Тел.:+380990765443

Харківська область Центуріон 3 Категорія 160060 15.11.2017
203
Пліш Олена Євгенівна

Пліш Олена Євгенівна

м. Львів

e-mail: anitawest@mail.ru

Тел.:

Тернопільська область Тернопіль 3 Категорія 160161 15.11.2017
204
Плукчі Марія Геннадіївна

Плукчі Марія Геннадіївна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі 3 Категорія 160176 15.11.2017
205
Яхяєв Фарід Фархадович

Яхяєв Фарід Фархадович

м. Львів

e-mail: taysencv@gmail.com

Тел.:050 868 37 43

Чернівецька область Тай-сен 3 Категорія 160159 15.11.2017
206
Рибачок Сніжана Романівна

Рибачок Сніжана Романівна

м. Львів

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Січ 3 Категорія 160037 15.11.2017
207
Ончуленко Микита Анатолійович

Ончуленко Микита Анатолійович

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Лідер
208
Ощепков Сергії Олександрович

Ощепков Сергії Олександрович

e-mail: tomasivari@yandex.ru

Тел.:0504925173

Одеська область О-КАН
209
Осадчук Анастасія Артурівна

Осадчук Анастасія Артурівна

e-mail:

Тел.:

Одеська область Катана
210
Гурський Руслан Сергійович

Гурський Руслан Сергійович

e-mail:

Тел.:099 552 46 52

Київська область Дайтан
211
Малик Олег Мирославович

Малик Олег Мирославович

e-mail:

Тел.:

Львівська область Арей
212
Загоруйко Владислав Володимирович

Загоруйко Владислав Володимирович

e-mail: o-kan@ukr.net

Тел.:+380631615816

Одеська область О-КАН
213
Журба Вадим Віталійович

Журба Вадим Віталійович

e-mail:

Тел.:+380952452321

Харківська область Центуріон
214
Негатуров Олександр Віталійович

Негатуров Олександр Віталійович

e-mail:

Тел.:

Одеська область Тигрьонок
215
Загривий Руслан Васильович

Загривий Руслан Васильович

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Січ
216
Димченко Дмитро Анатолiйович

Димченко Дмитро Анатолiйович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
217
Задьора Костянтин Андрійович

Задьора Костянтин Андрійович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Гладіатор
218
Драгун Ярослав Ігорович

Драгун Ярослав Ігорович

e-mail: yaroslavdragun@gmail.com

Тел.:+380676623535

Львівська область SEY KEN
219
Кононов Ігор Іванович

Кононов Ігор Іванович

e-mail:

Тел.:

Одеська область Тигрьонок
220
Плацканов Владислав Володимирович

Плацканов Владислав Володимирович

e-mail:

Тел.:

Миколаївська область Олімпік-Миколаїв
221
Король Олександр Валерійович

Король Олександр Валерійович

e-mail:

Тел.:

Запорізька область Шидай
222
Гурко Мірела Геннадіївна

Гурко Мірела Геннадіївна

e-mail:

Тел.:

Одеська область Мауглі
223
Погрібна Ксенія Олександрівна

Погрібна Ксенія Олександрівна

e-mail:

Тел.:

м. Киів Шкільний спорт
224
Гапоненко Сергій Василійович

Гапоненко Сергій Василійович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Тора
225
Дудник Василь Васильович

Дудник Василь Васильович

e-mail: kharkov_wkf@mail.ru

Тел.:+3809377529

Харківська область Гладіатор
226
Побурянний Павло Дарійович

Побурянний Павло Дарійович

e-mail: bushido1@mail.ru

Тел.:

Чернівецька область Карате-до
227
Гайдрик Валерій Миколайович

Гайдрик Валерій Миколайович

e-mail: valera_miryao@mail.ru

Тел.:

Одеська область Яструб
228
Постоєнко Василь Олександрович

Постоєнко Василь Олександрович

e-mail: wado.poltava@gmail.com

Тел.:0678560320

Полтавська область Вадо-Кай
229
Падурару Максим Омелянович

Падурару Максим Омелянович

e-mail: padurarumisha@mail.ru

Тел.:

Чернівецька область До-Сін-Тай
230
Височиненко Вячеслав Володимирович

Височиненко Вячеслав Володимирович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Мікадо
231
Возник Юрій Вікторович

Возник Юрій Вікторович

e-mail:

Тел.:

Дніпропетровська область Бушідо-Кривий Ріг
232
Прудкий Сергій Васильович

Прудкий Сергій Васильович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
233
Протопопов Роман Ярославович

Протопопов Роман Ярославович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
234
Резчик Аліна Анатоліївна

Резчик Аліна Анатоліївна

e-mail:

Тел.:067 935 14 27

Київська область Дайтан
235
Задорожний Вадим Гаврилович

Задорожний Вадим Гаврилович

e-mail: midav09@rambler.ru

Тел.:

Чернівецька область До-Сін-Тай
236
Рабазулькіна Ольга Олегівна

Рабазулькіна Ольга Олегівна

e-mail:

Тел.:0931085261

м. Киів Сен-бін
237
Реут Євген Олександрович

Реут Євген Олександрович

e-mail:

Тел.:+380931229893

Дніпропетровська область НГУ
238
Репко Андрій Олегович

Репко Андрій Олегович

e-mail: dashazz2008@gmail.com

Тел.:+380637285779

м. Киів Тайфун-Київ
239
Замишляк Вiталiй Григорович

Замишляк Вiталiй Григорович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
240
Реулец Микола Іванович

Реулец Микола Іванович

e-mail: vnts.wskf@gmail.com

Тел.:0677070780

Вінницька область Шотокан Карате Вінниця
241
Римбалович Любов Василівна

Римбалович Любов Василівна

e-mail:

Тел.:

Миколаївська область Ніке-до
242
Вєнік Крістіна Юріївна

Вєнік Крістіна Юріївна

e-mail:

Тел.:

Одеська область Захист
243
Залипський Андрій Володимирович

Залипський Андрій Володимирович

e-mail:

Тел.:

Львівська область Арей
244
Молдован Артем Володимирович

Молдован Артем Володимирович

e-mail:

Тел.:

Одеська область Захист
245
Римбалович Олександр Ілліч

Римбалович Олександр Ілліч

e-mail: nike-do@ukr.net

Тел.:0507578392

Миколаївська область Ніке-до
246
Сух Ярослав Ігорович

Сух Ярослав Ігорович

e-mail:

Тел.:

Львівська область Кенсей
247
Роньшина Любов Миколаївна

Роньшина Любов Миколаївна

e-mail: katyamerzavka@yandex.ua

Тел.:

Одеська область Яструб
248
Буряк Микола Анатолійович

Буряк Микола Анатолійович

e-mail:

Тел.:

Харківська область НОРВЕН
249
Миськів Наталя Володимирівна

Миськів Наталя Володимирівна

e-mail:

Тел.:

Львівська область Арей
250
Рудь Андрій Олександрович

Рудь Андрій Олександрович

e-mail: igor-pazyuk@mail.ru

Тел.:

Харківська область НОРВЕН
251
Зеленко Михайло Олександрович

Зеленко Михайло Олександрович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон
252
Сімонов Євген Сергійович

Сімонов Євген Сергійович

e-mail:

Тел.:

Дніпропетровська область Дракон
253
Сілянок Дмитро Олександрович

Сілянок Дмитро Олександрович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон
254
Зуєв Євген Сергійович

Зуєв Євген Сергійович

e-mail: tiger_club@mail.ru

Тел.:

Харківська область Тигр
255
Бугаєв Сергій Анатолійович

Бугаєв Сергій Анатолійович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
256
Магеррамова Наргіз Мохлудівна

Магеррамова Наргіз Мохлудівна

e-mail: Nargis-sal@bigmir.net

Тел.:0958090885

Закарпатська область Стимул
257
Бродовський Антон Вікторович

Бродовський Антон Вікторович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін
258
Магомаєв Чінгісхан Тимурович

Магомаєв Чінгісхан Тимурович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін
259
Саранчук Сергій В'ячеславович

Саранчук Сергій В'ячеславович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон
260
Лустенко Артем Вікторович

Лустенко Артем Вікторович

e-mail: artem-lustenko12@mail.ru

Тел.:0993050827

Сумська область ПРОГРЕС
261
Бордакова Юлія Сергіївна

Бордакова Юлія Сергіївна

e-mail: bordakova32@mail.ru

Тел.:0992631883

Сумська область ПРОГРЕС
262
Кічерман Віталій Олександрович

Кічерман Віталій Олександрович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
263
Сердюк Станіслав Вячеславович

Сердюк Станіслав Вячеславович

e-mail: serdiukstanislav@gmail.com

Тел.:0662572593

Сумська область ПРОГРЕС
264
Кожина Іріна Олександрівна

Кожина Іріна Олександрівна

e-mail: irysik1974@i.ua

Тел.:0505682795

Запорізька область Дзаншин
265
Калинчук Віктор Танасійович

Калинчук Віктор Танасійович

e-mail: kin_hin@ukr.net

Тел.:

Івано-Франківська область Кін-хін
266
Лендел Олександр Олександрович

Лендел Олександр Олександрович

e-mail:

Тел.:

Одеська область Спарта
267
Канівець Владислав Вадимович

Канівець Владислав Вадимович

e-mail:

Тел.:

Полтавська область Вадо-Кай
268
Боженко Юлія Сергіївна

Боженко Юлія Сергіївна

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
269
Степашко Анастасія Олександрівна

Степашко Анастасія Олександрівна

e-mail:

Тел.:

Одеська область Тигрьонок
270
Караєв Рауф Кара

Караєв Рауф Кара

e-mail: igor-pazyuk@mail.ru

Тел.:

Харківська область Вагр
271
Ліщук Ірина Сергіївна

Ліщук Ірина Сергіївна

e-mail:

Тел.:

Одеська область Окінава
272
Стусов Юрій Михайлович

Стусов Юрій Михайлович

e-mail: wado@ukr.net

Тел.:+380661410350

Сумська область Вадо-Кай Суми
273
Товкач Станіслав Анатольевич

Товкач Станіслав Анатольевич

e-mail:

Тел.:

Дніпропетровська область Дракон
274
Кучер Ігор Вікторович

Кучер Ігор Вікторович

e-mail: igor.kucher.2015@mail.ru

Тел.:0987341318

Сумська область Самурай-Суми
275
Ковальчук Олександр Леонідович

Ковальчук Олександр Леонідович

e-mail:

Тел.:

Вінницька область Лотос
276
Тенюх Михайло Петрович

Тенюх Михайло Петрович

e-mail: shotoif@inbox.ru

Тел.:066 958 46 46

Івано-Франківська область IPPON-ІФ
277
Качуровський Олександр Сергійович

Качуровський Олександр Сергійович

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Лідер
278
Блощицька Анжела Львівна

Блощицька Анжела Львівна

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Будо-Житомир
279
Ксенжик Віктор Олегович

Ксенжик Віктор Олегович

e-mail:

Тел.:

Миколаївська область Олімпік-Миколаїв
280
Биков Олексій Максимович

Биков Олексій Максимович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Чемпіон
281
Козієнко Віталій Леонідович

Козієнко Віталій Леонідович

e-mail: mikado_sergey@mail.ru

Тел.:

Харківська область Мікадо
282
Бадзьо Сергій Іванович

Бадзьо Сергій Іванович

e-mail:

Тел.:

Закарпатська область Файт
283
Безуглов Сергій Михайлович

Безуглов Сергій Михайлович

e-mail:

Тел.:

Одеська область Тигрьонок
284
Панченко Андрій Андрійович

Панченко Андрій Андрійович

e-mail: ugnich2010@yandex.ru

Тел.:0994782942

Сумська область ПРОГРЕС
285
Баран Ірина Михайлівна

Баран Ірина Михайлівна

e-mail:

Тел.:

Львівська область Арей
286
Крушельницький Олексій Євгенович

Крушельницький Олексій Євгенович

e-mail:

Тел.:

Одеська область Тигрьонок
287
Цимбрович Леся Петрівна

Цимбрович Леся Петрівна

e-mail:

Тел.:

Житомирська область Будо-Житомир
288
Крапівін Юрій Олександрович

Крапівін Юрій Олександрович

e-mail: sumy-skif@ya.ru

Тел.:

Сумська область ПРОГРЕС
289
Бакалкіна Марина Сергіївна

Бакалкіна Марина Сергіївна

e-mail:

Тел.:

Запорізька область Concordia
290
Крамаренко Сергій Миколайович

Крамаренко Сергій Миколайович

e-mail:

Тел.:

Харківська область Вагр
291
Антонюк Андрій Віталійович

Антонюк Андрій Віталійович

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Лідер
292
Шехтер Євгенія Сергіївна

Шехтер Євгенія Сергіївна

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Лідер
293
Чоботар Валерій Валерійович

Чоботар Валерій Валерійович

e-mail:

Тел.:

Чернівецька область Лідер
294
Корбуль Катерина Вікторівна

Корбуль Катерина Вікторівна

e-mail: katerina_korbul@ukr.net

Тел.:

Харківська область Гладіатор
295
Корольов Іван Олександрович

Корольов Іван Олександрович

e-mail:

Тел.:

Дніпропетровська область Бушідо-Кривий Ріг
296
Костніков Олександр Сергійович

Костніков Олександр Сергійович

e-mail: o-kan@ukr.net

Тел.:+380964910554

Одеська область О-КАН
297
Косолапенко Лариса Леонідівна

Косолапенко Лариса Леонідівна

e-mail: savchuk.karate@gmail.com

Тел.:0677127788

Львівська область Самурай
298
Штепа Костянтин Петрович

Штепа Костянтин Петрович

e-mail: larisachka-1974@mail.ru

Тел.:

Запорізька область Дарсай
299
Корольов Андрій Вікторович

Корольов Андрій Вікторович

e-mail:

Тел.:+30667651799

Харківська область Тора
300
Антонов Владислав Віталійович

Антонов Владислав Віталійович

e-mail: lerka_ya@ukr.net

Тел.:

Одеська область О-КАН
301
Грабченко Марія Володимирівна

Грабченко Марія Володимирівна

e-mail: grabchenko.maria@ukr.net

Тел.:0661246361

Запорізька область Фудосін
302
Якубчак Людмила Павлівна

Якубчак Людмила Павлівна

e-mail: vavelon4ik17@mail.ru

Тел.:0969208846

Одеська область О-КАН
303
Пахалюк Дмитро Федорович

Пахалюк Дмитро Федорович

e-mail:

Тел.:

Одеська область Захист
304
Яненко Костянтин Вікторович

Яненко Костянтин Вікторович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін
305
Горбань Андрій Ярославович

Горбань Андрій Ярославович

e-mail: goran67@mail.ru

Тел.:

Львівська область Дзіон
306
Андрєєв Микита Олегович

Андрєєв Микита Олегович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Шкільний спорт
307
Гончарова Дарія Михайлівна

Гончарова Дарія Михайлівна

e-mail:

Тел.:

м. Киів Тайфун-Київ
308
Єфіменко Ігор Сергійович

Єфіменко Ігор Сергійович

e-mail:

Тел.:

м. Киів Сен-бін